(KTO WYGRAŁ 4 FINAŁ MAM TALENT 2011? Opinie - komentarze - wideo) Zanim poznamy zwycięzcę "Tańca z gwiazdami", w sobotę, 26 listopada (również w TVN) od godz. 20.00 będziemy świadkami finału tegorocznej edycji programu "Mam talent". O ile zwycięzcę "Tańca z gwiazdami" wytypować dzisiaj jest trudno (bukmacherzy stawiają na Kuszewskiego), to w przypadku "Mam talent" można zaryzykować stwierdzenie, że wygra... wokalista.

Chociaż do programu zgłaszają się osoby o bardzo różnych umiejętnościach, to i tak zazwyczaj w finale najwięcej jest śpiewaków. O zwycięstwo w programie i główną nagrodę, 300 tysięcy zł, powalczy dziesięciu zwycięzców półfinałów (z każdego półfinału przepustkę do dalszej gry otrzymało dwóch uczestników). W finale czwartej odsłony "Mam talent" aż siedmiu uczestników legitymuje się talentem wokalnym: Marta Podulka (współpracowała m.in. z big bandem Brass Standard Jazz Orchestra. Obecnie jest wokalistką pop-rockowej grupy 7 Sekund), Anna Dudek (na co dzień studiuje ochronę środowiska, ale jest też wokalistką zespołu Green Street Project), Lena Romul (komponuje i pisze teksty, współtworzyła kilka projektów muzycznych), Olaf Bressa (śpiewa od 5. roku życia, uwielbia też majsterkować), Piotr Karpienia (3 lata spędził w Irlandii, pracując jako kontroler jakości w fabryce), Kacper Sikora (śpiewu uczy się w studiu piosenki przy klubie garnizonowym w Kołobrzegu), zespół soulowy Sound'n'Grace (występuje w nim m.in. Marta, córka prezentera pogody Tomasza Zubilewicza).Skład finalistów uzupełniają: iluzjonista Marcin Muszyński (pomysł, by zawodowo zająć się iluzją narodził się u niego podczas studiów aktorskich w Paryżu), Mira Art (duet Ana Górna i Ania Kwiatkowska), Tomasz Piotrowski (działa w grupie fireshow Lumen Noctis).

Kto jutro wygra program "Mam talent", to jedno. Ważniejsze, kto rzeczywiście wykorzysta swoją szansę. O laureatce poprzedniej edycji Magdzie Welc słuch zaginął, choć ma ukazać się jej płyta z kolędami, a czas pokazał, że największym zwycięzcą poprzedniego finału okazał się Kamil Bednarek, który z zespołem StarGuardMuffin zrobił spektakularną karierę w polskim reggae

Komentarze (8)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

!! (gość)

tak, dokładnie.!! w mam talent powinni wygrywać ludzie z innymi talentami, a nie tylko wokaliści.mi sie podobał np. ten iluzjonista(marcin muszyński) nawet dobry był^^

lola (gość)

jest tyle programów gdzie może popisać się wokalem zostawmy mam talent dla ludzi którzy nie mogą w innych programach pokazać co potrafią ludzie którzy naprawdę potrafią coś innego wyjątkowege nie przejdą do finału, z mam talent zrobił się drugi idol

>< (gość)

Niewątpliwie Kacper ma talent - tak jak pozostali finaliści i wielu uczestników programu, jednak mam ZASTRZEŻENIA DO CAŁEJ KONCEPCJI PROGRAMU "MAM TALENT" - UWAŻAM, ZE PROGRAMÓW dla muzyków i wokalistów , w których można się wybić jest MNÓSTWO!
Organizatorzy powinni w ogóle wykluczyć ich udział w programie MAM TALENT! - A TU STWORZYŁ SIĘ KOLEJNY PROGRAM PROMUJĄCY ŚWIAT MUZYCZNY, a co całą resztą?
Albo niech zmienią nazwę programu na: IDOL, SZANSA NA SUKCES, VOICE OF POLAND, DROGA DO GWIAZD, TAK TO LECIAŁO, ZOSTAŃ GWIAZDĄ czy coś w tym stylu.
Pozdrawiam