500 plus na pierwsze dziecko zagrożone? Wszystko przez groźbę strajku [WNIOSKI 500 plus]

TKZaktualizowano 
500 plus na pierwsze dziecko - to ważna decyzja rządu, która stała się faktem. Będą nowe wnioski - znacznie uproszczone. Ale czy będą wypłaty? W świetle ostatnich informacji, program 500 plus jest zagrożony. Wszystko przez groźbę strajku pracowników socjalnych. Czytaj więcej, kliknij w "zobacz galerię"...

polecane: Flesz: Pszczoły wymierają. Czy grozi nam głód?

Wideo

Materiał oryginalny: 500 plus na pierwsze dziecko zagrożone? Wszystko przez groźbę strajku [WNIOSKI 500 plus] - śląskie Nasze Miasto

Komentarze 32

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
G
Gość
2019-04-26T07:51:17 02:00, JOANNA BUDKA:

Program 3000 plus został uruchomiony w Zabrzu dla oszustki i sutenerki z Biskupic

Ty się pojawiasz w innych komentarzach świry powinny być zamknięte w psychiatryku

zgłoś
G
Gość

Nie ktorzy na nie nie zasługują zamiast dziecku coś kupić tanie patologie na wódę przeznacza mają chodzić pracownice z Miops i sprawdzać na co taka przykładowa mamusia wydaje a potem nie dają im pieniędzy tylko pracownicy z miodu im będą niezbędne rzeczy kupować

zgłoś
A
Ania
2019-04-24T20:25:41 02:00, Lola:

Popieram niech dadzą rolnikom jak najbardziej na tę swinke I krowy a czemu nie przecież z rolnik ciężko pracuje należy mu się a co do nauczycieli sami świadomie każdy wybrał sobie ten zawód wiedział ile będzie zarabiał jak umowę podpisywał co klapy na oczach miał czy co .Jak było za mało kasy to mógł szukać dobrze płatnej roboty nikt bo nie zmuszał by był nauczycielem kurtka piłka

A rolnik został rolnikiem bo chciał czy go zmuszono? Dlaczego nie został nauczycielem- miałby przecież lepiej :-) a świnkom faktycznie się należy o niech jeszcze nauczyciele tej śwince dadzą na pewno jej się przyda ;-) LoLu "kurka piłko"

zgłoś
J
JOANNA BUDKA

Program 3000 plus został uruchomiony w Zabrzu dla oszustki i sutenerki z Biskupic

zgłoś
M
Majka

Powinno być 500 dla Pracowników Socjalnych, Pracowników Pałacu Kultury i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dąbrowie Górniczej, nie tylko oczywiście Biblioteki Głównej ale też i dla Filii, bo jakoś niektórzy nie dostają, tylko wyrównania do minimalnej a to nie jest podwyżka, chyba że jest tylko dla wybranych a reszta też chce godnie żyć.

zgłoś
G
Gość
2019-04-24T00:36:27 02:00, Ja:

Nauczyciele to rozszczekane i zawzięte baby, nie pasuje robota to idźcie do innej, nie tylko wy jesteście po studiach, wybraliscie ten zawód, bo macie dużo wolnych dni. Na wasze miejsce przyjdą inni nauczyciele z powołania

Rany boskie, oby nie Ty!

zgłoś
L
L.D.
2019-04-23T20:12:52 02:00, Ania:

Popieram. Niech strajkują. Skoro Państwo stać na rozdawanie pieniędzy nierobom, krowom i świniom to niech Państwo da też podwyżki pracującym na te 500 ludziom. Bo jedni pracują i coraz więcej im się zabiera a drudzy nic nie robią i dostają 500 i szereg zasiłków, które sumarycznie dają tyle co płaca minimalna a nawet więcej!!!

Sama wychowuje dwie córki pracuje na cały etat i już jest problem próg dochodowy na alimenty z FA 729 i co przekroczy 1zł i już się alimentów nie dostaję a 500 tylko na drugie dziecko wypłata 1634,00.Chyba też muszę strajkować.A teraz jeszcze nie mam z kim dzieci zostawiać jak idę do pracy.A strajku końca nie widać.

zgłoś
H
Helena

A jakim prawem dziady pijaki dostają zasiłki i inne wsparcie od państwa. Jeśli pije to mops powinien skierować go do ośrodka na leczenie i znaleźć mu pracę. Jeśli nie przyjmie takiego wsparcia, to koniec z zasilkiem i pomocy

zgłoś
G
Gość
2019-04-23T20:12:52 02:00, Ania:

Popieram. Niech strajkują. Skoro Państwo stać na rozdawanie pieniędzy nierobom, krowom i świniom to niech Państwo da też podwyżki pracującym na te 500 ludziom. Bo jedni pracują i coraz więcej im się zabiera a drudzy nic nie robią i dostają 500 i szereg zasiłków, które sumarycznie dają tyle co płaca minimalna a nawet więcej!!!

2019-04-24T14:50:37 02:00, Curie.:

👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎

👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎

zgłoś
O
Ola
2019-04-23T11:54:15 02:00, Karina:

Szkoda gadać nauczyciele żyją jak paczki w maśle. Nie pasuje praca proszę się zwolnić i iść gdzie indziej. Ja jestem księgową z powołania i co?! zmieniłam pracę i nie pracuje w zawodzie. Żal mi tych nauczycieli co się nazywają nauczycielami z powołania. Ciekawe czemu tak ciężko dostać się na jakieś stanowisko w szkole? Proszę się zwolnić jak Wam nie pasuje i iść do prywatnych szkół... O byście nie dostali ani centa!

2019-04-24T20:45:20 02:00, Gość:

Ciemna babo, a kto cię nauczył liczyć i pisać

Co za pustak

zgłoś
G
Gość

Faktycznie lepiej dac nauvzyvielom zamiast rolnikom ,ONI sami się wyżywia.

zgłoś
G
Gość

Na wsi chlopy - swoje dzieci wypychaja do miasta ,???zamiast - uczyć swoje dzieciaki dojenia krów, koszenia ,kosa trawy, tuczenia świń ,mlucenia cepem.skubania gęsi I kaczek. A ROBIĆ NIE MA KOMU......!!!

zgłoś
G
Gość

Na jakiej podstawie ROLNICY dostają 500 plus???? NALEŻY pozbawić ich tych dodatków..POBIERAJĄ i tak wysokie dotacje z UNI. W MARKETACH I TAK WSZYSTKO JEST Z ZAGRANICY ŁĄCZNIE Z KURCZAKAMI I ZE SWINIAMI.

zgłoś
G
Gość

500 plus NALEŻY ograniczyć. Rolników OPODATKOWAĆ, zmusić do opłacania składek takich jakie placa przedsiębiorcy.

zgłoś
G
Gość
2019-04-23T11:54:15 02:00, Karina:

Szkoda gadać nauczyciele żyją jak paczki w maśle. Nie pasuje praca proszę się zwolnić i iść gdzie indziej. Ja jestem księgową z powołania i co?! zmieniłam pracę i nie pracuje w zawodzie. Żal mi tych nauczycieli co się nazywają nauczycielami z powołania. Ciekawe czemu tak ciężko dostać się na jakieś stanowisko w szkole? Proszę się zwolnić jak Wam nie pasuje i iść do prywatnych szkół... O byście nie dostali ani centa!

Ciemna babo, a kto cię nauczył liczyć i pisać

zgłoś
Dodaj ogłoszenie