Sprawdźcie ceny biletów KZK GOP

KZK GOP chyba najczęściej funduje nam zmiany w cenach biletów. ... (© Piotr Kalsztyn)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

KZK GOP chyba najczęściej funduje nam zmiany w cenach biletów. Czasem trudno nadążyć, aby Wam pomóc w tym miejscu publikujemy zawsze aktualne ceny biletów KZK GOP.

Aktualny cennik biletów KZK GOP obowiązuje od 1 kwietnia 2012 roku.

Ceny biletów za przejazdy jednorazowe


 • W granicach jednej gminy lub przez 15 minut od momentu skasowania (z możliwością przesiadek), bilet normalny kosztuje 3 złote, a ulgowy 1,50 zł.
 • W granicach dwóch sąsiadujących miast (gmin) lub przez 30 minut od momentu skasowania jego cena wynosi 3,60 zł za bilet normalny i 1,80 za ulgowy.
 • Najdroższy jest bilet, który obowiązuje w granicach trzech i większej ilości miast lub przez godzinę od momentu skasowania. Za normalny bilet zapłacimy 4,40 zł, a jeśli ktoś posiada ulgi to 2,20 zł.

Wszystkie te bilety możemy zakupić w kioskach lub biletomatach. Jeżeli chcemy kupić bilet u kierowcy autobusu lub motorniczego tramwaju, wtedy zmuszeni jesteśmy zapłacić najwyższą stawkę - kierowca innych biletów nie posiada.

Ceny biletów KZK GOP za bagaż


Cena biletu za bagaż wynosi 3 złote, nie dotyczy to jednak posiadaczy biletów miesięcznych, wakacyjnych oraz kwartalnych. Bilet uprawnia do przejazdu na całej trasie pojazdu, w którym został skasowany lub przez godzinę od momentu skasowania (z możliwością przesiadek).

Ceny biletów miesięcznych - imiennych


 • SM/AT czyli bilet autobusowo-tramwajowy obowiązujący na terenie wybranego miasta: normalny 116 zł; ulgowy 58 zł.
 • SC/AT to bilet autobusowo-tramwajowy uprawniający nas do jazdy po terenie dwóch i większej llości miast. Ceny biletów SC/AT: normalny 138 zł; ulgowy 69 zł.
 • SM jest biletem ważnym wyłącznie w liniach autobusowych lub wyłącznie w liniach tramwajowych w jednym mieście. Bilet normalny kosztuje 102 zł, a ulguowy 51 zł.
 • SC - z takim biletem możemy jeździć wyłącznie autobusami lub wyłącznie tramwajami w dwóch (i więcej) miastach. Ceny biletów: normalny 124 zł, a ulgowy 62 zł.

Ceny bietów na okaziciela


 • 24-godzinny: 16 zł ulgowy 8 zł
 • 48-godzinny: 26 zł ulgowy 13 zł
 • 5-dniowy: 40 zł ulgowy 20 zł
 • 7-dniowy: 46 zł ulgowy 23 zł
 • 14-dniowy: 82 zł ulgowy 41 zł
 • miesięczny: 160 zł ulgowy 80 zł

Ceny biletów kwartalnych KZK GOP


 • Bilet kwartalny (na 3 kolejne miesiące) uprawniający do przejazdu na terenie 2 i więcej gmin: 348 zł ulgowy 174 zł
 • Bilet kwartalny (na 3 kolejne miesiące) uprawniający do przejazdu na terenie 1 gminy: 296 zł ulgowy 148 złCeny biletów szkolnych


 • Ulgowy - imienny TS (ważny z legitymacją szkolną) uprawniający do przejazdu w relacji pomiędzy miejscem zamieszkania oraz szkołą (miejscem nauki) i z powrotem, w dni nauki szkolnej: 45 zł. Bilet obowiązuje na poszczególne miesiące roku szkolnego (od września do czerwca). Bilet przeznaczony jest wyłącznie dla uczniów szkół dziennych (podstawowych, gimnazjalnych, zawodowych, oraz średnich ) oraz dzieci w wieku 6 lat objętych obowiązkiem rocznego przygotowania przedszkolnego (na podstawie zaświadczenia wydanego przez przedszkole/szkołę).

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

marrta (gość)

to jest chory kraj w innych miastach kosztuje 1 połowa biletu a tu 1,90 albo 2,40 przy naszych zarobkach jeszcze troche to bedziemy połowe pęsi dawac na bilety bo ja wydaje 300 zł miesiecznie na 3 bilety i jak tu zyc w walnietym kraju

ulka.... (gość)

brudne autobusy. podwyzki tylko za co ...za te zimne i brudne autobusy a nawet sa takei co w nich swiata nie widac ( chodzi mi o szyby> Najgorzej jezdzi sie starymi autobusami lini 99 i 24 kierunek bedzin czy tez odwrotnie bytom.....A 99 autobus to najczesciej jezdzi spozniony .....Jeszcze cos musze dodac.....gorzej nim sie ejzdzi niz traktorem weicznie cos trzaska łomocze tak jakby sie mial zaraz rozpasc stery klekot....a kierowca wtedy nim jedzie chyba 40 na godzine ...szokkk

mm (gość)

podnosicie ceny?. za co te ceny podniesione? za brudne busy i zimneeeee ? nr boczny busa 123 nr autobusu 688 zimny brydny masakra człowiek płaci 124zł i co marznie na kość bo takie sa wszystkie autobusy katowickie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no i spóznione. likwidują 912 nie wiem dlaczego był to ciepły bus i czysty i zawsze punktualny rece opadają!!!!!!!!!!!!!!!!!!wzorujecie sie na tyskich busach tylko tam sa 20 minutowe i 40 minutowe a to jest różnica!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bede chodzić pieszo bez łaski !!!!!!!!!!!!!!!!!!!