AQUADROM W RUDZIE ŚLASKIEJ. Zobaczcie zdjęcia, sprawdźcie ceny i godziny otwarcia parku wodnego.

Zobaczcie zdjęcia Aquadromu w Rudzie Śląskiej


W Aquadromie jest w tej chwili podział na trzy strefy. Najważniejsza to strefa rekreacji, nastawiona przede wszystkim na zabawę.

Druga część to strefa sportu przygotowana dla fanów pływania w klasycznym znaczeniu tego słowa. Ostatnią strefą jest saunarium. Aquadrom jest przygotowany na równoczesne przyjęcie 1300 gości.

W strefie sportowej znajdziemy basen z 4 torami o długości 25 metrów, basen z ruchomym dnem, którego głębokość uzależniona jest od rodzaju prowadzonych zajęć oraz tubę dla płetwonurków.

Zobacz też: ROZKŁAD JAZDY KZK GOP. Wybór linii, rozkład online. Tramwaje i autobusy [Katowice - rozkład jazdy]


Najbardziej spektakularną zjeżdżalnią Aquadromu jest Wirek. Zjeżdżalnia nazwana na cześć jednej z dzielnic Rudy Śląskiej, zakończona wielkim lejem. Najdłuższą zjeżdżalnią jest Ruda Śliska. Startujemy z poziomu 14 metrów i jedziemy 139 metrów. Po drodze mijamy kilka interaktywnych miejsc, jeśli ich dotkniemy zdobywamy punkty, które w połączeniu z czasem zjazdu wyłonią najlepszego "ślizgacza".

Cennik Aquadromu w Rudzie Śląskiej


Od poniedziałku do piątku
6.00 - 9.00 - 6 zł za godzinę, 11 złotych za dwie godziny, tylko basen sportowy
9.00 - 16.00 - 10 zł za godzinę, 18 złotych za dwie godziny - bilety normalne. 8 złotych za godzinę, 15 złotych za dwie godziny - bilet ulgowy.
16.00 - 22.00 - 13 zł za godzinę, 24 złotych za dwie godziny - bilety normalne. 9 złotych za godzinę, 16 złotych za dwie godziny - bilet ulgowy.
bilet całodniowy - 30 zł - bilet normalny. 25 zł - bilet ulgowy.

w weekendy i święta
7.00 - 9.00 - 6 zł za godzinę, 11 złotych za dwie godziny, tylko basen sportowy
1h - 19 zł - bilet normalny. 13 zł - bilet ulgowy.
2h - 29 zł - bilet normalny. 20 zł - bilet ulgowy.
3h - 39 zł - bilet normalny. 27 zł - bilet ulgowy.ł
bilet całodniowy 49 zł - bilet normalny. 37 zł - bilet ulgowy.

Ponadto możliwe jest naliczanie minutowe 25 gr/minuta. Codziennie oferowane są zniżki i promocje.

Godziny otwarcia Aquadromu w Rudzie Śląskiej


Strefa rekreacji
9.00 - 22.00 od poniedziałku do niedzieli

Strefa sportu
6.00 - 22.00 od poniedziałku do piątku
7.00 - 22.00 weekendy i święta

Saunarium
14.00 - 22.00 od poniedziałku do piątku
9.00 - 22.00 weekendy i święta

Aquadrom jest czynny do 21.45, wtedy będziecie prosić o udanie się w stronę przebieralni. Do godziny 22.00 należy zdać "zegarek" i rozliczyć się w recepcji.


Komentarze (34)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

kt (gość)

heheheh no dokladnie mialem tak samo. Siedzimy w parowej, wchodzi mlodziutka blondynka z chlopakiem - oboje w recznikach - my do niej sciagaj recznik zlotko bo tu tak regulamin mowi - ona nam pado na to ze nie bo sie wstydzi - teee to ziom poszedl po te gupie z recepcji - ona wbija i kaze jej zdjac recznik i powiesic na zewnatrz hahahahah zrobila a my sie przez 15min dosc fajnie mogli popatrzec na jej ksztalty i powkurzac jej synka te. Normalnei super miejsce. ino zeby sie ksiadz nie dowiedzial bo bedzie interweniowal. je git !

Super zadowolony klient (gość)

SUper miejsce ! Za darmo mozna ogladac cycki babek ! pomoga w tym obsluga saunarium. Stary siedzisz w saunie, wchodzi jakas cizia w reczniku, kazesz jej zdjac ten recznik a jak nie pomaga wolasz obsluge a oni zalatwiaja sprawe ! Super. Ta ostatnia miala fajne cycki. Szkoda tylko ze te stare sie trafiaja i pomarszczone.....ale polecam miejsce cyckow ! :-))))

zadowolona (gość)

Pięknie, nowoczesnie i SUPER. Najlepszy aquapark w jakim byliśmy. Polecam każdemu kto lubi wodne rozrywki. Dzieci są zachwycone, a dorosli mogą korzystać z różnych basenów. Poza tym wcale nie jest drogo, więc nie rozumiem kogoś kto wypisuje te bzdury. Wszystko jest na europejskim poziomie Brawo dla Rudy Śląskiej !

aneta (gość)

POLSKIE ZDZIERSTWO. Bywałem w aquaparkach i na basenach w Niemczech i Holandii. Za średnio 5 euro wchodzisz i masz nielimitowany pobyt, co przy ich zarobkach jest kwotą śmieszną ale przecież my jesteśmy europejskimi Emiratami... nie , nie jesteśmy, jesteśmy Meksykiem Europy. Ceny wyższe niż na zachodzie a zarobki jak na Białorusi.

Kamila (gość)

Lokalizator. http://we24.pl
Lokalizator to aplikacja dzięki której możesz śledzić swoich znajomych! Wystarczy podać ich numer telefonu a program wskaże ich aktualne położenie na mapie satelitarnej!

DOŁ (gość)

DOŁADOWANIE. Ostatnio natknąłem się na fajną stronę, na której rozdają doładowania w ramach promocji. Pamiętajcie tylko jeden numer = jedno doładowania.
http://doladowania-tel.pl/rn7r

bieda polska (gość)

Bilet calodniowy 75 oproc z weekendow.. a w Tarnowskich Gorach 50 zl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!w dni powszechne.
i siedze w saunie jak chce

Slazaczka wkurzona (gość)

Pogoda w Rudzie Slaskiej dla BOGATYCH.. niestety.Jezdz e do innych aquaparkow.

fan (gość)

Splajtujecie ,bo macie wyzsz e ceny niz inni.. Dlaczego tak jest???????????????????????????????????????/

mama (gość)

Aquadrom dla BOGATSZYCH......... Dzieci slaskie z biedniejszych rodizn patrza przez szybe........