Around The Rock w Czerwionce już za dwa tygodnie. Kogo zobaczymy w tym roku?

Arka Noego, Dżem i Kabanos na jednej scenie! Zbliża się jeden z cyklicznych festiwali rockowych w naszym regionie – Around The Rock w Czerwionce. Choć tym razem festiwal powraca do tradycyjnej, jednodniowej formuły, fani cięższych (i nie tylko) brzmień nie będą zawiedzeni.
Tak bawiliście się w ubiegłym roku
 Zbigniew Harazim

Around The Rock w Czerwionce już za dwa tygodnie. Kogo zobaczymy w tym roku?

W tym roku XVI edycja Festiwalu Muzyki Niemechanicznej Around The Rock odbędzie się w sobotę 2 czerwca, jak zawsze w Parku im. P. Furgoła w Czerwionce przy ulicy Furgoła 69. Niewątpliwie wydarzenie znów będzie się cieszyć sporą frekwencją, jako że festiwal ATR co roku przyciąga setki fanów metalu, rocka i gatunków pokrewnych nie tylko z najbliższej okolicy, lecz również z całego Śląska. I słusznie!

Tegoroczny festiwal również będzie obfitował w występy wielu gwiazd. Oto program wydarzenia:

16.00 – Arka Noego
17.30 – Cała Góra Barwinków
19.00 – Maleo Reggae Rockers
20.30 – Dżem
22.00 – Luxtorpeda
23.50 – Kabanos

Warto pamiętać o tym, by odpowiednio wcześnie zaopatrzyć się w bilet wstępu na festiwal - przedsprzedaż tańszych biletów (w cenie 15zł) będzie trwać już tylko do piątku 25 maja. W późniejszym terminie oraz w dniu koncertu będzie można nabyć bilet w cenie 25zł. Wstęp dla dzieci uczęszczających do szkół podstawowych jest darmowy za warunkiem okazania legitymacji przy wejściu. Wejściówki na festiwal można nabyć w kasie CKE w Czerwionce-Leszczynach przy ul. 3 Maja 36D oraz na stronie www.ckecl.pl/kup-bilet/, a także przed bramkami wstępu na teren festiwalu.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum oraz Politykę Prywatności.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Więcej na temat:
Więcej na temat:

Powiązane