Jest już dostępny najnowszy Avon katalog 4 2014. Zobaczcie katalog Avon online. Aktualny katalog obowiązuje w marcu 2014. Zobaczcie, jakie nowości w tym czasie możecie znaleźć w katalogu.

Avon katalog 4 2014 [ONLINE]


Najnowszy katalog Avon obowiązuje od 6 do 26 marca 2014. Aktualny Avon katalog 4 2014 nosi nazwę Przedwiośnie. Określeniem tym nazywa się okres pomiędzy zimą a wiosną. I podobnie jest w katalogu Avon 4 2014 - prezentowane kosmetyki pomogą stworzyć makijaż idealny na tę porę roku.

Avon katalog 4 2014 [PRZEDWIOŚNIE]


W tym numerze recenzje kosmetyków wystawia i rozdaje porady Marta Rudowicz, szef działu Urody w piśmie Elle. Na czerwony znaczek z logo Elle natkniemy się w katalogu kilkakrotnie.

Z porad dowiemy się m.in., że do smokey eyes "(...)W tym sezonie wybieram fiolet i granat(...)".

Natomiast ekspert Avon twierdzi "Nowy sezon to dominacja natury. Śmiałe kolory, wzory roślinne inspirowane dziką przyrodą, motywy motyli i ważek oto, czego powinnaś szukać, by być w zgodzie z trendami". W zgodzie z trendami jest chyba również modelka na tej samej stronie z brwiami wyczesanymi do góry jak potomek Wielkiej Stopy.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!