Avon katalog 5 2014 jest już dostępny online. WIosenne przebudzenie, bo tak nazywa się piaty z kolei katalog avon 2014 roku, to kilkadziesiąt stron w wiosennych kolorach. Zobaczcie kosmetyki, które możecie kupić od końca marca.

Avon katalog 5 2014 [ONLINE] pdf


Katalog Avon 5 2014 obowiązuje od 27 marca 2014 do 16 kwietnia 2014. Prezentowane w nim kosmetyki można więc kupić od końca marca do połowy kwietnia.

Aktualny Avon katalog 5 2014 [ONLINE]


Hasło przewodnie katalogu Avon 5 2014 Wiosenne przebudzenie to "wiosenny zastrzyk piękna". TYm zastrzykiem może być wszystko, zależnie od sprzedawanego produktu. I tam tak, gdzie oferowana jest pomadka do ust, dowiemy się, że jest ona "wiosennym zastrzykiem piękna dla twoich ust", natomiast gdy prezentowane są wody toaletowe, dowiadujemy się, że są one "wiosennym zastrzykiem piękna dla twojej aury".

Z katalogu dowiemy się również, że niezbędne na wiosnę są nam dezodoranty do ciała w cenie 9,99 pod warunkiem, że kupimy jeszcze jakiś produkt z tego katalogu.

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!