(© policja zabrze)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

34-letni mężczyzna okradł jubilera i sklep spożywczy w Zabrzu. Napadał uzbrojony w nóż i zamaskowany... w nogawce spodni dresowych na głowie.

- Podejrzanie zachowującego się mężczyznę, zauważyło policyjne małżeństwo, które wracało po służbie do domu. Natychmiast powiadomili dyżurnego zabrzańskiej jednostki, który skierował na miejsce kolejnych policjantów - informuje Agnieszka Żyłka z komendy policji w Zabrzu.

Mężczyzna był bardzo zaskoczony w chwili zatrzymania - na głowie ciągle miał kominiarkę, a w rękach nóż i skradzioną gotówkę.
Został osadzony w policyjnym areszcie.

Przyznał się do dwóch kolejnych napadów, których dokonał kilka dni wcześniej. Używając noża sterroryzował personel sklepu spożywczego, a także pracownice zakładu jubilerskiego i skradł gotówkę. 34-latek wcześniej był już karany za rozbój, pobicie, podrobienie dokumentu, a także trzykrotną jazdę po pijanemu. Na wiosek zabrzańskiej prokuratury, decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy. Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Stadion Śląski gotowy! Zobacz zdjęcia wykonane w technice 360 stopniWielki test wiary: Czy jesteś dobrym katolikiem? SPRAWDŹ TUTAJKLIKNIJ PONIŻEJ I POBIERZ
500 ZŁ NA DZIECKO WNIOSKI + FORMULARZE

KLIKNIJ W OBRAZ I ZOBACZ JAK PRAWIDŁOWO WYPEŁNIĆ WNIOSEKProgram tyDZień: Przegląd wydarzeń woj. śląskiego


Urząd miasta

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!