Bezrobocie w woj. śląskim. Gdzie jest najwyższe? [TOP 10 powiatów]

Stopa bezrobocia rejestrowanego w Polsce wynosi średnio 5,7 %, w woj. śląskim - 4,3%. Najwyższe w kraju jest w pow. szydłowieckim, w woj. mazowieckim - 23,1%! Kliknij w galerię i sprawdź gdzie w woj. śląskim bezrobocie jest najwyższe. Na końcu rankingu prezentujemy również aktualną stopę bezrobocia, dla wszystkich powiatów woj. śląskiego.

red.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

06.12.2018, 15:25

bezrobocie bezrobociem ale ile zarabia sie w Zawierciu..minimum minimum.....moze napiszecie ile???? dobrze ze to sypalnia Slaska/Zaglebia do godziny jestes z GZM

03.12.2018, 23:51

Bzdura!!! w Zawierciu za komuny bez układów miałeś od razu robotę i nawet nie musiałeś głosować na PZPR, no ale wasze Tatusie i Mamusie chcieli mieć jeszcze lepiej, no to mają ! - nie chcieli mieć sierpa i młota - no to ich dzieci mają teraz - bezrobota !!!. podziękujcie za wszystko swoim rodzicom, ot co.

03.12.2018, 12:08

Bzdura!!! w Zawierciu jak nie masz układów to nie masz roboty, Szantaż jak nie ty to ukraińcy pójdą robić, Najniższa krajowa, a jak się coś dopytujesz to nie masz miejsca w tym mieście na rynku pracy pozostajesz intruzem, a miało być tak pięknie po wyborach , wyborcy? teraz nic nie znaczą a radni mają ich gdzieś i nie pomogą bo nie znają ludzi do których kiedyś kierowali sie o głosy i poparcie

29.11.2018, 15:49

Różnica - przychodzi facet z Myszkowa i najpierw się pyta : co należy robić ? - jak przychodzi facet z Zawiercia, to najpierw mówi : biorę, nie mniej niż....

29.11.2018, 12:22

Liz - przypominamy, ze za naszych czasów w powiecie zweircianskim autobusy PKS dojeżdżały do najmniejszych miejscowości i o takich porach aby pracownicy mogli dojechać a i wrócić z pracy ( były tzw, autobusy dla robotników) no ale ludzie chcieli mieć lepiej, no i mają to - co ma teraz LIZ !. Gratulujemy !!!

28.11.2018, 23:08

Jak tak dalej będzie z komunikacją publiczną na terenach wiejskich , to ludzie nie będą mieli czym dojechać do pracy - są już miejscowości gdzie ostatni autobus wyjeżdża do stolicy powiatu tuż po godz. 16 i na tym rozkład autobusów się kończy .

28.11.2018, 21:16

Wykształcenia ?? Ludzie jak kończycie studia filozoficzne, albo jakieś inne duperele to za co chcecie wysoką podstawę na "dzień dobry", mama nie mówiła jak sobie pościelesz tak się wyśpisz ?

28.11.2018, 17:46

Bytom jak zawsze na pierwszym miejscu we wszystkim co najgorsze, najbrzydsze czy nieuczciwe.

28.11.2018, 13:56

Niedługo spadnie do 1% jak Urząd Skarbowy wciska pracę każdemu nie według wykształcenia tylko to co ma i za najniższą krajową.

28.11.2018, 10:30

Większe bezrobocie Aniu wzięło się z durnej działalnośco naszych ojców i matek w mieście.

28.11.2018, 00:31

Efekt 500 plus i większe bezrobocie

27.11.2018, 20:35

MOPR w Zabrzu zatrudnił oszustkę JOANNĘ BUDKA jako opiekunkę kilkunastu dzieci w melinie na ulicy Kossaka 21/2 w Zabrzu-Biskupicach...z pensją 3000 zł

27.11.2018, 17:55

P mam napisa

27.11.2018, 17:46

Nie rozumiem? Czyli mama 2019 r. ? Podpisy pod zdjęciami tak mówią ...

27.11.2018, 14:29

Zawiercie, na zaszczytnym 3 miejscu w województwie, gratulujemy ! - Stopa bezrobocia wynosi 7,6%, no ale za komuny wynosiła przez 40 lat 0,00 %, no ale mieszkańcy chcieli mieć jeszcze lepiej, no i mają - fontanny !