Zaśpiewali o smerfach w wersji satanistycznej i wygrali. Kabaret "Noł Nejm" ze Śląska bezapelacyjnie najlepszy w Międzynarodowym Przeglądzie Piosenki Debilnej.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Przegląd był częścią V Kabaretowego Międzynarodowego Festiwalu Wrocek 2009.

- Grupa w składzie Rafał Soliński, Marek Żyła, Damian Wodecki, zajęła w nim I miejsce za wykonanie satanistycznej, ale nie tracącej nic z uroku oryginału - wersji piosenki o Smerfach. Ponadto otrzymali również Nagrodę Dziennikarzy i Publiczności za swawolną wersję pieśni "O mój rozmarynie" - informuje MM-kę Monika Wacławska, menadżerka kabaretu.

Czytaj również: Eye of The Sztajger" - Kabaret NOŁ NEJM prezentuje nowy teledysk!
Piwnicy Pod Baranami. - Program w założeniu jest o Ameryce, czyli o Polsce - wyjaśnia Wacławska.

Czytaj Również: Wisła przyciągnęła wszystkich za "półdarmo"

Miło nam poinformować, że chłopaki z Noł Nejm najprawdopodobniej odwiedzą nas na urodzinach na poziomie -320 w kopalni Guido. Oprócz kabareciarzy zaprezentują się również fotografowie ze Śląska, plastycy oraz zespoły muzyczne i DJ-e. Już niebawem wiecej szczegółów.
"/>

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

mparusz

rewelka. Piosenka O mój rozmarynie została przerobiona na piosenkę o .- przypalaniu ;) Refren brzmiał - "zaciąąąągnę się"
Byłem na Wrocku i glosowałem na nich - Noł nejm poza konkurencją!

Wydarzenia dnia

Polecamy

Popularne

Komentowane

+ Hallo

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.