Chrobry Głogów - ROW Rybnik 1:1. Lider drugiej ligi gubi punkty w Głogowie

Ivan
sxc.hu
ROW Rybnik tylko zremisował w Głogowie z Chrobrym 1:1. Szczęśliwie goniąca w tabeli ROW ekipa z Bytowa także zgubiła punkty.

Gospodarze objęli prowadzenie w 14. minucie gry za sprawą Krzysztofa Kaliciaka. ROW wyrównał cztery minuty po przerwie.

Szczęśliwie dla naszej drużyny punkty zgubiła także druga Bytovia Bytów, która u siebie zremisowała z MKS-em Kluczbork 1:1. Pozwoliło to utrzymać trzypunktową przewagę nad wiceliderem.

Chrobry Głogów 1-1 Energetyk ROW Rybnik
1:0 Krzysztof Kaliciak 14'
1:1 Kamil Kostecki 49'

Chrobry: Michał Augustyn - Krzysztof Ziemniak, Adam Samiec, Piotr Niewieściuk, Damian Sędziak - Adam Filbier (71 Bartosz Machaj), Krzysztof Ulatowski, Mateusz Hałambiec, Łukasz Szczepaniak, Tomasz Kowalczuk (80 Krzysztof Kaczmarek) - Krzysztof Kaliciak (90 Michał Bednarski).

Energetyk ROW: Daniel Kajzer - Marek Krotofil, Marcin Grolik, Sławomir Szary, Daniel Kutarba (89 Roland Kachel) - Tomasz Kasprzyk (58 Roland Buchała), Szymon Jary (73 Mateusz Szatkowski), Mariusz Muszalik, Kamil Kostecki, Jarosław Wieczorek - Rafał Kurzawa (90 Paweł Staniczek).

Żółte kartki: Szczepaniak, Ziemniak - Grolik, Jary.

Sędzia: Tomasz Piróg (Kraków). Widzów: 610.

TOP20: Poznaj najpopularniejsze kluby piłkarskie województwa śląskiego! Wygrało...Zagłębie Sosnowiec!

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0