(© Mikołaj Suchan)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Święta świętami , ale sytuacje awaryjne mogą zdarzyć się zawsze. Sprawdziliśmy jak funkcjonować będzie w ten wyjątkowy czas komunikacja miejska, apteki, sklepy w województwie śląskim.

Dziś do godziny 14 zakupy zrobimy w Selgrosie, Netto, Ikei, Lewiatanie a także Lidlu, Praktikerze oraz Biedronce i Kauflandzie. Do godziny 15:00 możemy zajrzeć do Reala, Carrefoura, Auchan, Decathlonu i Intermarche. Najdłużej pracować będą w Tesco i niektórych sklepów Bomi. Zamknięte zostaną dopiero o godzinie 16.00.

W Katowicach działać będzie kilka całodobowych aptek m.in "Ochojec" na ulicy Tyskiej 3, Apteka Słowiańska III na ulicy 3 maja 38, "Pod Orłem" na Warszawskiej 6, Apteka Akademicka na Tysiąclecia 41, Apteka Pharmac na ulicy 3 maja 33, Apteka Europejska na ulicy Wojewódzkiej 7 oraz Apteka Przyjazna na ulicy Mysłowickiej 13. Najprawdopodobniej przez kilka godzin czynne będą również niektóre z osiedlowych sklepików. Hipermarkety i galerie handlowe w dniach 25-26 grudnia będą zamknięte. Działać będą również stacje benzynowe.

Rozkład jazdy komunikacji miejskiej w święta. Kliknij!


*ZOBACZ CZEGO NIE KUPOWAĆ KOBIECIE POD CHOINKĘ. LISTA NAJGORSZYCH PREZENTÓW
*LISTA NAJGORSZYCH PREZENTÓW POD CHOINKĘ DLA MĘŻCZYZNY. ZOBACZ


Komentarze (5)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

merry christmas (gość)

o ile przyjemniejsze byłyby święta gdyby mozna było pójść do silesia City Center
A tak zostają tylko kretyńskie amerykańskie filmy

klient (gość) (gość)

Nie tylko markety wykorzystują ludzi- to raz przymusu pracy nie ma- to dwa a "czarni kieckowi"to nie wykorzystują naiwnych- to trzy pokażcie mi prywaciarza który nie doi "swoich"roboli za przeważnie"psi grosz choć przymusu pracy nie ma to czasem innej alternatywy nie ma.Za to każdy "krwiopijca"uważa się za dobrego człowieka i"katolika"???

kwakwa (gość)

Dajmy też odpocząć katabasom oni także są zmęczeni całorocznym "dojeniem owieczek" o przepraszam "posługą???"