29 sierpnia obchodzimy Dzień Straży Gminnej - potocznie zwanym Dniem Strażnika Miejskiego! Życzymy wszystkim strażnikom miejskim wszystkiego najlepszego i zachęcamy do spojrzenia na na swój zawód... z lekkim przymrużeniem oka!

Dzień Strażnika Miejskiego 2015 - najlepsze MEMY [śmieszne obrazki]

Święto obchodzone 29 sierpnia w rocznicę uchwalenia ustawy z 1997 roku, która określa funkcjonowanie straży gminnej.

Dzień ten jest świętem wszystkich pracowników i funkcjonariuszy straży gminnej oraz miejskiej oraz okazją do spotkania i awansowania strażników. O strażnikach powiedziano już wiele...

Komentarze (10)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Wujek samo zło (gość) (Judyta)

Koleżanko wszędzie jest podobnie... Strażnikami zostają w pierwszej kolejności znajomi juz pracujących strażników, oraz przydupasów z Um. W drugiej osoby które nie dostały się do policji z powodu braku sprawności fizycznej lub intelektualnej...

Judyta (gość)

Z przykrością stwierdzam,że Straż Miejska w Będzinie kiepsko realizuje swoje zadania,ostatnio byłam świadkiem intetwencji strażników na ulicy Piłsudskiego,chuligani-dosłownie weszli im na głowę,efekt,przestraszeni straznicy odjechali swoim autkiem,swoją drogą kogo tam zatrudniają?Żal!

Dekster (gość)

Straż miejska miałaby rację bytu gdyby zajmowała się tym do czego została powołana - pilnowniem porządku w mieście, nielegalne wysypiska, sprzątanie,odśnieżanie, eliminowanie uciążliwej działalności mętów miejskich. W tym kształcie i zadaniach które obecnie realizuje jest całkowicie zbędna i niekompetentna. Zlikwidować i oddać etaty policji.

donek (gość)

Jakby jakiś taki upośledzon autor tych memów. No, ale po co upośledzonemu mózg ? Nie ma. To i ma spoko, że tak powiem urlop cały rok a i nawet całe życie. Jakoś to przebycze

WW (gość)

Każdy chętnie spojrzy na swój zawód z lekkim przymrużeniem oka - tylko załatwcie to z kierownictwem. Bo to oni rozliczają ludzi z pracy oraz wydają polecenia względem wykonania..... :) prawda droga redakcjo ;)