Faszyn from Śląskie [ZDJĘCIA] . Zobacz "najlepsze" stylizacje prosto ze śląskich ulic

"Faszyn from Śląskie" to facebookowa strona prezentująca "najlepsze" stylizacje prosto z naszych ulic. Jak Śląskie ubiera się na co dzień? Oj bywa różnie! W serwisie "Faszyn from Śląskie" - znajdziecie te... skrajne przypadki :) Czyli skarpety do sandałów, za krótkie spodenki i spódniczki, za ciasne bluzki...

Zdjęcia opublikowane dzięki uprzejmości fanpagu Faszyn from Śląskie.

Wejdź na Faszyn from Śląskie i zobacz więcej "oryginalnych" stylizacji ze śląskich ulic - KLIKNIJ TUTAJ!.

Kliknij w galerię i zobacz zdjęcia:

Wideo

red.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

07.01.2019, 19:38

mozna popatrzeć trochę rozrywki nikomu nie zaszkodziło....

05.01.2019, 18:05

To na 100% nie są ślązaczki wręcz przeciwnie tak się noszą gorole

29.12.2018, 16:27

nie znam nikogo tu ze śląska by się w taki popierdolony sposób ubierał,przeważnie to emigranty z polski ( inaczej gorole)...taki to nawet zamiast czapki reklamówkę na łeb wsadzi bo napis ma adidas,parę lat temu wyrzuciłem worek podartych jeansów,mogłem zostawić i teraz w nich chodzić bo to przecież hit

27.12.2018, 03:14

Jak ty jebany gorolu

26.12.2018, 20:26

Typowe ślązary, A Niemcy potrafią się ładnie ubrać,

26.12.2018, 18:33

Do pięter.
Tylko hanysowskie mieszance ni to Niemcy nie Polacy mogą się tak ubierać.

23.12.2018, 05:33

No i co w związku z tym? Dzieje się coś komuś, gdy się ktoś ubiera po swojemu?

21.12.2018, 21:50

Kilka słów do autora
Jeb..j się w łeb. Te zdjęcia super pokazują śląskie miasta i ich mieszkańców są ta zdjęcia ze śląska beboku.

21.12.2018, 19:32

Kilka słów do autora
Jeb..j się w łeb. Te zdjęcia nie pokazują śląskich miasy ani 8ch mieszkańców tylko są ta zdjęcia z za wschodniej granicy beboku.

21.12.2018, 16:02

Te modelki ze zdjęcia to niezła siara, mogły jeszcze pizdy pokazać byłoby modowe show! Wieśniary.

21.12.2018, 14:00

Smieszne prawda?Ale ubaw?A facet,ktory teraz "ma na imie Anna" was nie smieszy.To normalne,prawda?Wielki brzydki chlop w sukience i z torebka.....to ja juz wole te "Karyny" w koazaczkach i krotkich spodenkach.

20.12.2018, 19:10

normalny Ślązak i Ślązaczka tak się nie ubierze to gorol PO POlskiej hołocie tak wygląda co wy jebane gorole zrobiliście na Śląsku nauczyliście tylko kraść

20.12.2018, 16:29

Trzeba być bardzo pustym i ograniczonym człowiekiem, by naśmiewać się z czyjegoś wyglądu i ubioru... A redakcja naszego miasta jeszcze temu przyklaskuje. Niech sobie każdy chodzi ubrany jak chce, nie wszyscy muszą chodzić np. w garniturach i smokingach.