Gorzów Wielkopolski: Mistrzostwa Polski Juniorów i Weteranów w Kulturystyce I Fitness 2018 [ZDJĘCIA z weryfikacji]

Gorzów Wielkopolski: Mistrzostwa Polski Juniorów i Weteranów w Kulturystyce I Fitness 2018. W weekend, 20-21 października, najlepsi w Polsce juniorzy i weterani w kulturystyce i fitness zjechali do Gorzowa Wielkopolskiego, aby walczyć o medale i tytuły na swoich tegorocznych Mistrzostwach Polski. Na mistrzostwach tradycyjnie już pojawiła się silna ekipa ze Śląska, z klubu Olimp Zabrze. Zobacz zdjęcia z weryfikacji.

W galerii prezentujemy zdjęcia autorstwa Sylwestra Szymczuka[sylwesterszymczuk.com].

Gorzów Wielkopolski: Mistrzostwa Polski Juniorów i Weteranów w Kulturystyce I Fitness 2018 [ZDJĘCIA z weryfikacji]

Zjawiło się ich ponad 170, tak więc będą to jedne z największych Mistrzostw Polski. Patronat nad imprezą objęła Marszałek Województwa Lubuskiego – Pani Elżbieta Anna Polak oraz Prezydent Miasta – Pan Jacek Wójcicki. Bezpośrednim organizatorem jest Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Kunicka Gorzów, a więc była mistrzyni europy i wicemistrzyni świata w kulturystyce, obecnie członek Zarządu PZKFiTS, Pani Halina Kunicka.

Mistrzostwa odbędą się w Hali Sportowej ZSTiO, przy ul. Czereśniowej 4, w Gorzowie Wielkopolskim. Nowością będzie wprowadzenie nowej kategorii IFBB – Classic Physique, zarówno dla juniorów jak i weteranów.

Zawody są jednocześnie eliminacjami do reprezentacji Polski na:
Mistrzostwa Świata Juniorów, które odbędą się w dniach 01-03.12. 2018 r. w miejscowości Quito (Ekwador).

Mistrzostwa Świata Weteranów, które odbędą się w dniach 07-10.12. 2018 r. w miejscowości Tarragona (Hiszpania).

Gorzów Wielkopolski: Mistrzostwa Polski Juniorów i Weteranów w Kulturystyce I Fitnes - WERYFIKACJE

Weryfikacja uczestników Mistrzostw Polski odbyła się w piątek 19 października 2018 roku, w godzinach 17:00-20:00, w Hali Sportowej ZSTiO przy ul. Czereśniowej 4 w Gorzowie Wielkopolskim. Powyżej w galerii prezentujemy zdjęcia z tych weryfikacji.

Gorzów Wielkopolski: Mistrzostwa Polski Juniorów i Weteranów w Kulturystyce I Fitnes - PROGRAM

Sobota:

godz. 09:30 - Mistrzostwa Polski Szkół Ponadpodstawowych
godz. 14:00 - Mistrzostwa Polski Juniorów i Weteranów – część I
juniorzy w kulturystyce klasycznej do 178 cm
juniorzy w kulturystyce klasycznej +178 cm
juniorzy młodsi w kulturystyce
juniorki fitness sylwetkowego open
weteranki fitness sylwetkowego open
weterani w fitness plażowym open
juniorzy kulturyści 75 kg
juniorzy kulturyści +75 kg
weteranki w fitness atletycznym
weterani w kulturystyce klasycznej

Niedziela:

godz. 09:30 - Mistrzostwa Polski Juniorów i Weteranów – część II
juniorzy w fitness plażowym do 174 cm
juniorzy w fitness plażowym do 178
juniorzy w fitness plażowym +178 cm
juniorki fitness open
juniorzy fitness open
juniorki bikini fitness do 166 cm
juniorki bikini fitness +166 cm
juniorzy Classic Physique
weterani Classic Physique
weterani kulturyści 40 - 44 lata
weterani kulturyści 45 - 49 lat
weterani kulturyści 50 - 54 lata
weterani kulturyści +50 lat
weteranki bikini fitness open

Gorzów Wielkopolski: Mistrzostwa Polski Juniorów i Weteranów w Kulturystyce I Fitnes - Kto wystartuje.

Na mistrzostwa wpłynęły następujące zgłoszenia.

JUNIORKI BIKINI FITNESS DO 166 CM

Oliwia Janik SSiR Kunicka Gorzów Wlkp.
Marta Skibińska LKS Sandomierz
Natalia Driańska KS Olimp Zabrze
Oliwia Mularczyk KS Sandow Śrem
Natalia Grzyb UKS Black & White Ostrowiec Św.
Natalia Czajkowska UKS Black & White Ostrowiec Św.
Magdalena Jachym PSTO Gdynia
Żaneta Paciorkowska KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
Patrycja Słaby KS Michael Warszawa
Oliwia Górecka KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
Natasza Orłow KPSKiF Violetta Bydgoszcz
Natalia Krasoń KS Michael Warszawa
Maria-Magdalena Pisarek UKS Black & White Ostrowiec Św.

JUNIORKI BIKINI FITNESS POWYŻEJ 166 CM

Dominika Kozłowska KS Body Line Group Łódź
Weronika Biskup KS Śląskie Harpagany
Natalia Damek KPSKiF Violetta Bydgoszcz
Ewelina Stępska UKS Black & White Ostrowiec Św.
Anna Bednorz KS Śląskie Harpagany
Julita Koper KS Olimp Zabrze
Weronika Ostrowska KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
Oliwia Górecka KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
Klaudia Forgacz UKS Black & White Ostrowiec Św.
Angelika Podwiązka PSTO Gdynia
Weronika Winiarska KSSSiKW Wiking Starachowice
Aleksandra Piwowarczyk UKS Black & White Ostrowiec Św.
Wiktoria Gąsior PSTO Gdynia

JUNIORKI BIKINI FITNESS OPEN

Aleksandra Kępa UKS Black & White Ostrowiec Św.
Agata Wasik UKS Black & White Ostrowiec Św.
Emilia Pękala UKS Black & White Ostrowiec Św.
Oliwia Chamera UKS Black & White Ostrowiec Św.
Aleksandra Lenart UKS Black & White Ostrowiec Św.
Aleksandra Kubińska TKKF Heros Ustka
Emilia Pękala UKS Black & White Ostrowiec Św.

JUNIORKI FITNESS SYLWETKOWEGO OPEN

Ewelina Dołhańczuk KS Olimp Zabrze
Joanna Zielska Akademia Fitness Sportowego Szczecinek

JUNIORZY FITNESS OPEN

Dominik Jewiak UKS Black & White Ostrowiec Św.
Adrian Płatek KS Lady Fitness Myślenice

JUNIORZY KULTURYŚCI DO 75 KG

Karol Krajewski KS Body Line Group Łódź
Tobiasz Lorek KS Olimp Zabrze
Damian Bielski LKS Sandomierz
Maciej Pękala KS Michael Warszawa
Jakub Filipowicz Stowarzyszenie Masakra Ełk
Bartosz Barbarski KS Olimp Zabrze
Kamil Uroda Infiniti Kędzierzyn Koźle

JUNIORZY KULTURYŚCI POWYŻEJ 75 KG

Kamil Banaś KS Olimp Zabrze
Maciej Piskor KS Michael Warszawa
Piotr Kowalczyk UKS Black & White Ostrowiec Św.
Remigiusz Szmiel KS Body Line Group Łódź
Patryk Kościelniak KS Sandow Śrem
Sebastian Pałaszewski KS Body Line Group Łódź
Sebastian Metych KS Sandow Śrem

JUNIORZY MŁODSI W KULTURYSTYCE (16-18 LAT)

Paweł Angulski KS Sandow Śrem
Jakub Doleciński KS Olimp Zabrze
Amadeusz Kaczmarek KS Olimp Zabrze

JUNIORZY CLASSIC PHYSIQUE OPEN (16-23 LATA)

Piotr Domagalski KS Olimp Zabrze
Beniamin Szczygieł KS Olimp Zabrze

JUNIORZY W FITNESS PLAŻOWYM DO 178 CM

Krystian Lurka KS Sandow Śrem
Szymon Siotor KS Body Line Group Łódź
Rafał Żubrowski KS Michael Warszawa
Kacper Guzy KS Olimp Zabrze
Karol Wewiór KS Sandow Śrem
Marcin Bajena KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
Jakub Kaczorowski KS Michael Warszawa
Michał Majewski KS Olimp Zabrze

JUNIORZY W FITNESS PLAŻOWYM POWYŻEJ 178 CM

Adam Jurkowski KS Sandow Śrem
Rafał Stopiński UKS Black & White Ostrowiec Św.
Cezary Włóka KPSKiF Violetta Bydgoszcz
Adrian Krzewiński PSTO Gdynia
Rafał Szulik KS Tytan Żory
Maciej Grygo TKKF Heros Ustka
Przemysław Szarpak KS Olimp Zabrze
Dominik Gołębiowski KS Body Line Group Łódź
Karol Dudek KS Olimp Zabrze
Dominik Maćkowiak KS Sandow Śrem
Jan Wierzchowski KS Michael Warszawa
Piotr Prokop KS Olimp Zabrze
Paweł Majda KS Olimp Zabrze
Sandro Sołowiej UKS Black & White Ostrowiec Św.
Przemysław Farbotko KS Olimp Zabrze

JUNIORZY W KULTURYSTYCE KLASYCZNEJ DO 180 CM

Krystian Jarząbek UKS Black & White Ostrowiec Św.
Damian Fabiniak KS Sandow Śrem
Sebastian Suder TKKF Azory Kraków
Tomasz Cichacki KS IronBody Lublin
Mateusz Kozłowski KS Body Line Group Łódź
Andrzej Panewczyński KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
Mateusz Znamirowski SSiR Kunicka Gorzów Wlkp.
Paweł Walendziewski KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
Dawid Cnota KS Olimp Zabrze

JUNIORZY W KULTURYSTYCE KLASYCZNEJ POWYŻEJ 180 CM

Łukasz Majkut KS Olimp Zabrze
Dawid Ławniczak KS Sandow Śrem
Oliwer Galor KPSKiF Violetta Bydgoszcz
Krystian Hepa KS Olimp Zabrze
Piotr Wójtowicz-Pitek KS Olimp Zabrze
Oskar Kraś KS Sandow Śrem
Grzegorz Tomczyk KS Olimp Zabrze
Marcin Ostrowski TKKF Heros Ustka

WETERANI KULTURYŚCI POWYŻEJ 55 LAT

Jerzy Horna TKKF Heros Ustka
Jan Olejko KS Olimp Zabrze
Wojciech Wasilewski UKS Maniac Gym Białystok
Grzegorz Drozd LZS Olszanka Pogorzela
Andrzej Ziółkowski KPSKiF Violetta Bydgoszcz

WETERANI KULTURYŚCI 40-44 LATA

Damian Gajewski KS Olimp Zabrze
Adrian Krawczyk KS Olimp Zabrze
Arkadiusz Bortel KS Olimp Zabrze
Rafał Birnbach KPSKiF Violetta Bydgoszcz
Krzysztof Skryplonek LKS Pomorzanin Nowogard

WETERANI KULTURYŚCI 45-49 LAT

Piotr Wierzchanowski KS Olimp Zabrze
Sebastian Kukuć KS Sandow Śrem
Arkadiusz Różański KS Olimp Zabrze
Arkadiusz Siewior LKS Pomorzanin Nowogard
Wiktor Cisowski KS Paco Lublin
Sebastian Szmyt TKKF Winogrady Poznań

WETERANI KULTURYŚCI 50-54 LATA

Zbigniew Turowski TKKF Herkules Warszawa
Bogdan Chabros KS Paco Lublin
Krzysztof Kaźmierczak KS Olimp Zabrze
Dariusz Gniadek TKKF Azory Kraków

WETERANI W CLASSIC PHYSIQUE OPEN

Grzegorz Kot KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
Andrzej Hurysz KS Paco Lublin
Marcin Kupczak KS Olimp Zabrze

WETERANI W FITNESS PLAŻOWYM OPEN

Jacek Kocki KS Olimp Zabrze
Dariusz Skraba KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
Bartlomiej Niewinski UKS Maniac Gym Białystok
Andrzej Kaczorowski KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
Janusz Gawron KS Sandow Śrem
Piotr Zieliński KS Paco Lublin
Jarosław Gdak KS Olimp Zabrze
Paweł Pepłoński KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
Piotr Strzała TKKF Azory Kraków
Marcin Kupczak KS Olimp Zabrze
Radosław Siciun KPSKiF Violetta Bydgoszcz

WETERANI W KULTURYSTYCE KLASYCZNEJ OPEN

Maciej Frelikowski KS Paco Lublin
Rafał Frydrychowicz UKS Black & White Ostrowiec Św.
Artur Śliwa KS Michael Warszawa
Jacek Patorski KPSKiF Violetta Bydgoszcz
Marcin Krolczyk TKKF Winogrady Poznań
Robert Mańkowski KS Sandow Śrem
Jerzy Schubert LKS Pomorzanin Nowogard
Robert Król KS Paco Lublin
Maciej Koźmiński KS Body Line Group Łódź
Marcin Łopucki KS Fitness Klub Aplauz Warszawa

WETERANKI BIKINI FITNESS OPEN

Agnieszka Wojcicka KS Sandow Śrem
Ewa Kaczmarek SSiR Kunicka Gorzów Wlkp
Katarzyna Cekała PSTO Gdynia
Patrycja Gajdamakin KS Olimp Zabrze
Małgorzata Wiechecka KS Body Line Group Łódź
Agnieszka Wacławska KS Olimp Zabrze
Aleksandra Strzelec KS Paco Lublin
Tatiana Zalas KS Sandow Śrem
Anna Biedna KS Body Line Group Łódź
Katarzyna Kowalik Centrum Formy Dąbrowa Górnicza
Agata Mirecka KS Michael Warszawa
Sabina Marek KS Śląskie Harpagany
Paulina Rzeczkowska TKKF Azory Kraków
Joanna Magiera TKKF Heros Ustka
Anna Iskierska SSiR Kunicka Gorzów Wlkp
Aneta Czawlytko LKS Pomorzanin Nowogard
Ludmiła Wojdak Hutnik Warszawa
Katarzyna Dmochewic KS Fit Elite Poznań
Maja Olszewska KS Olimp Zabrze

WETERANKI FITNESS SYLWETKOWEGO OPEN

Ewa Jońska TKKF Azory Kraków
Aneta Heluszka KS Olimp Zabrze
Ewelina Owczarek TKKF Heros Ustka
Joanna Ucińska UKS Maniac Gym Białystok
Monika Wawrzyniak TKKF Azory Kraków
Małgorzata Kurek KPSKiF Violetta Bydgoszcz
Daria Pietrusza KPSKiF Violetta Bydgoszcz
Anna Zaryczańska TKKF Heros Ustka
Iwona Winiarska TKKF Azory Kraków
Agnieszka Zembron-Chudzicka UKS Pover Kuźnik Chorzów
Julia Cugier TKKF Winogrady Poznań

WETERANKI FITNESS ATLETYCZNGO OPEN

Agnieszka Sokół-Witkowska KS Olimp Zabrze
Sylwia Szreter KS Olimp Zabrze

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Wideo

red.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Powiązane

Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, wyłącz Adblock na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3