Józef Kuszka z Zaborza podzielił się z nami starymi fotografiami Zabrza, a właściwie Hindenburga. Nasze miasto w latach 30. ubiegłego wieku wyglądało zupełnie inaczej. O tym, co się zmieniło, pisze Maria Olecha.

Komentarze (16)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Ars Lupin (gość)

Mam dasc duzo fotografi ze starego Zabrza mjalem nawet chec przekazania ich do tej galerii, w koncu zadalem sobie pytanie: komu je pokazywac? Jezeli w obecnym Zabrzu tyle jest neonacjonalistow, ktorzy nawet nie zauwazyli ze Polska jest w EU, ze Niemcy sie najbardzej wstawiali aby do tego doszlo, jezeli nikt z tych baranow tego nie dostrzegl, to po co sypac perly przed wieprze?

me (gość)

Wy durne pohitlerowskie sieroty- gloryfikujecie ohydnych po wieki wieków zhańbionych wyrzutków ludzkości !

Andrzej (gość)

Interesuje Was przedwojenne Zabrze? Kilkaset pocztówek i zdjęć w doskonałej jakości z historycznym opisem na stronie zabrze.aplus.pl