Igry 2013: znamy program imprezy!

Igry 2013 - juwenalia w Gliwicach (© Piotr Kalsztyn, arch. MM.)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Znamy program Igrów 2013 w Gliwicach. Na Juwenaliach wystąpią m.in. Luxtorpeda, O.S.T.R. i Indios Bravos.


Igry 2013. Program juwenaliów Politechniki w Gliwicach.
W niedzielę rozpoczęły się Igry, najbardziej oczekiwane święto przez żaków z Politechniki Śląskiej.

Zobaczcie zdjęcia z zeszłorocznych Igrów!


Impreza rozpoczęła się w niedzielę 12 maja w Porcie Gliwickim. Na żaków czekły zawody sportowe, zakończone regatami. Poniedziałek należy do kabaretów, które spróbują rozbawić studentów z Gliwic. 14 maja organizatorzy zapraszają studentów w okolice lodowiska na biesiadę piwną, gdzie wystąpi zespół TABU! Środa minie świętującym studentom Politechniki Śląskiej na wielkim grillowaniu i oglądaniu filmów.

Większość studentów najbardziej nie może się jednak doczekać czwartku i piątku, impreza w tym czasie przeniesie się tradycyjnie na teren lotniska aeroklubu gliwickiego. 16 i 17 maja 2013 roku to dwa dni koncertów. W czwartek zagrają Absynth, Carantouhill, My Riot, a gwiazdą wieczoru będzie zespół Luxtorpeda. Piątkowe koncerty to: Hajva, O.S.T.R, Indios Bravos, Elektryczne Gitary i Gooral.

Jak Wam się podoba takie zestawienie? Czekamy na Wasze komentarze.

Program Igrów 2013.


Początek imprezy
Niedziela 12 maja | Port Gliwicki
Zaczynamy jak zwykle aktywnie i sportowo. Gra terenowa w każdym obudzi tropiciela żądnego przygód, a na zwycięzców czekają fantastyczne nagrody. Finał dnia odbędzie się w Gliwickim Porcie, gdzie podczas regat i innych morskich zawodów, uczestnicy będą mogli co nieco przekąsić i pośpiewać szanty.

robimy kulturę
Poniedziałek 13 maja | CKS Mrowisko
Po pełnym emocji pierwszym dniu, czas rozerwać nie tylko ciało, ale i duszę. W dobry nastrój wprawią nas popisy kabaretów studenckich, uświetnione występami najlepszych polskich kabareciarzy. Wieczorem w Klubie Studenckim Spirala odprężymy się przy koncercie poezji śpiewanej oraz jam session.

odlot muzyczny
Wtorek 14 maja | Okolice lodowiska
Podkręcamy tempo! W trzecim dniu naszej zabawy zapraszamy na koncert przy lodowisku oraz biesiadę piwną dla studentów. Tego wieczoru wystąpią: Jahoo, Focus oraz gwiazda wieczoru TABU! To wydarzenie co roku przyciąga kilka tysięcy studentów.

jem i “pacze”
Środa 15 maja | Akademik Piast oraz Rzepicha
Nie ma chyba studenta, który nie chciałby na chwilę oderwać się od nauki, aby pogrillować w miłym gronie i obejrzeć dobry film. Dlatego tego dnia akademiki pustoszeją, a przestrzeń między Domami Studenckimi Piast i Rzepicha wypełnia się radosnym gwarem i zapachem grillowanych kiełbasek.

energia muzyki
Czwartek 16 maja | Lotnisko Aeroklubu
Jeden z najbardziej wyczekiwanych dni w ciągu całego tygodnia. Wielobarwny korowód przejdzie z Placu Krakowskiego ulicami miasta aż na płytę lotniska, gdzie będą czekać na nas wyjątkowe atrakcje – na scenie wystąpią zwycięzcy tegorocznego Przeglądu Kapel Studenckich oraz takie gwiazdy jak: Absynth, Carantouhill, My Riot
i Luxtorpeda. Mocne brzmienia i lubiane przez studentów dźwięki to przepis na doskonałą, pełną energii zabawę.

koncertowe szaleństwo
Piątek 17 maja | Lotnisko Aeroklubu
Apetyt rośnie w miarę jedzenia, dlatego w piątek jeszcze bardziej podgrzewamy atmosferę. Już od 15:00 zapraszamy do najgorętszego miejsca w Polsce, czyli na płytę lotniska Aeroklubu Gliwickiego, gdzie wystąpią: Hajva, O.S.T.R, Indios Bravos, Elektryczne Gitary i Gooral. Przy tak szerokim repertuarze z pewnością każdy uczestnik znajdzie coś dla siebie, dlatego tego dnia spodziewamy się największej frekwencji.

tunakiem do domu
Sobota 18 maja
Wszystko, co dobre, chociaż się kończy, kończy się dobrze! Ciąg juwenaliowych atrakcji zakończymy o poranku energicznym tańcem do „TUNAK TUNAK TUN” - nieoficjalnego hymnu Igrów.

Komentarze (28)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

tpwc (gość)

Czysta brudna prawda. wczoraj w radiu słyszałem ze sokol z marysia ma byc czy to prawda

Messi (gość)

Automaty z prezerwatywami. Widzieliście już automaty z prezerwatywami w centrach handlowych? Szkoda że nie ma takiego w akademiku w Gliwicach. Tu są wypisane wszystkie lokalizacje www.kupzautomatu.pl

Igry. Szkoda że Luxtorpeda i Indios Bravos są w różne dni... nie wiem co wybrać, pewnie wyjdzie na to że w ogóle nie pojadę bo na jeden zespół na jakieś 30-40 minut to się nie opłaca a reszta mi się nie podoba w ogóle..

Benger777 (gość)

Zobaczcie to!. Chcesz namówić dziewczynę do trochę odważniejszych igraszek? Wpisz w google: instruktaż dla dziewcząt :)
Efekt murowany

robpol (gość)

Tragedia. chociaż mam na lotnisko 3 kroki jade w tym roku do Katowic na Juwenalia. Tam bedzie chociaz czego posłuchać. Dla kogo gra tede, bo chyba nie dla studentów. Może dla niedouczonych kolesi z zawodówek.

koza (gość)

heheh. jamal i grubson w tym roku w opolu, wpuszczają od 18 roku życia, więc gówniarzerii jako takiej brak :)

Jotemi (gość)

Tedunio wieeeesz.. Chłopcy piszący, że Grubson to "klasyka" pozdrawiam Was.
A prawda jest taka moi drodzy, że jak wjedzie DRIN ZA DRINEM czy BEZELE to będziecie się jarać i machać łapami jak małpy, więc po co hejt?