Kolejne sieci handlowe wprowadzają podwyżki dla swoich pracowników. Pensje pracowników znanych w Polsce dyskontów są coraz wyższe i rosną wraz z przepracowanym stażem. Ile zarabiają pracownicy takich sklepów jak Biedronka czy Lidl? Sprawdziliśmy to. Kliknij w zdjęcie, żeby uruchomić raport.


Czytaj także

  Komentarze (25)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Mak (gość)

  Szkoda że Dziennikarze zajmują się takimi bzedetami, a nie zainteresują się ile kierowników sklepów jednej z owych siec w ciągu dwóch ostatnich lat powiesiło się....część z nich w swoich sklepach

  Była dziennikarka (gość)

  Nie od dziś wiadomo, że w pracy fizycznej dostaje się więcej niż w tzw. branży kreatywnej. Tu przynajmniej nie owija się w bawełnę i otwarcie przyznaje, że ludzi chodzą do pracy dla pieniędzy. W branżach, które zatrudniają pracowników umysłowych, dużo się pieprzy o samorozwoju, fajnych prodżektach i byciu managerem, ale w praktyce oznacza to umowę zlecenie i nawet nie 2 tys. na rękę.

  jan (gość)

  Wynajmujesz apartament, mieszkanie, kwaterę w sezonie wakacyjnym?
  Chcesz ogłosić się przez rok za darmo? sprawdz - PLENERY.NET
  mozesz jedynie zyskac

  ula (gość) (kejt)

  Do pracy idą na zmiany,więc nie ma mowy o wolnym! Ja pracuję w hotelu i nikt mi nie dokłada za to ,że muszę pracować w niedzielę i święta ,a moi szefowie mając do zapłacenia faktury za media nawet nie pomyślą o wolnym święcie dla siebie samych :( Goście hotelowi lubią przyjeżdżać tu na wypoczynek :) a ja muszę im zapewnić spokój i rozrywkę :)Tak uczciwie zapracuję na emeryturę!!!

  Silver (gość)

  Liczone z premiami czy bez? Bo jakoś te 3k w lidlu to z premiami jest, na umowie było 2k czyli 1400zł za 3/4 etatu

  Gosc 1 (gość)

  Super, wszedzie pisza o zarobkach tylko nikt nie zaznaczy że w takiej biedronce zatrudniaja na 3/4 etatu i pensja to na reke najnizsza krajowa wiec szaku nie ma.