Suknie ślubna - powinna być z pewnością wyjątkowa, wzbudzić zachwyt u gości... ale są jednak pewne granice! Te panie z pewnością troszkę przesadziły.

Suknie ślubne - co jest modne w tym sezonie?

Rozpoczął się sezon ślubny, więc w "Dzień Dobry TVN" projektant Sebastian Plewnicki zdradził, jakie suknie ślubne będą modne w tym sezonie. Jakie kroje i kolory będą królowały? Warto uszyć suknię czy kupić gotową?

Rozrywka

Komentarze (6)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Dexter

Suknia ślubna...powinna być dopasowana do figury jej "nosicielki". Pamiętajcie jedną złotą zasadę. Nie każda dziewczyna może ładnie wyglądać w każdej sukni. Córka kuzyna np. trafiła z sukienką w dziesiątkę. Na pewno musi być taka, żeby nie plątała się za bardzo pod nogami jak idziesz do ślubu ani nie mieszała się między nogi w trakcie tańcowania. Ja jestem zwolennikiem tradycyjnej białej sukni.

pep (gość) (Ala)

Oj są, są... Ja tam byłam z milion razy na przmiarkach, wprowadzałam zmiany w projekcie itp... Ale faktycznie Panie z mega klasą, cierpliwością i wiedzą

Ala (gość) (mala)

Jej nowa kolekcja dopiero do mnie przemówiła i słyszałam ze w atelier na Jana Pawła sa bardzo cierpliwe ekspedientki.

mala (gość)

Dla mnie to istnieje tylko Viola Piekut i jej suknie inne bym nie chciała. Polska, czołowa projektantka i moja najukochańsza.

Mati (gość)

Panie super projektancie, tak trudno nauczyć się dwóch imion dziewczyn na pamięć? Co to są przedmioty? Modelka nr 1 i modelka nr 2? Co za wieśniak...