Jakość paliw w woj. śląskim. Wyniki kontroli stacji benzynowych i LPG [raport UOKiK: 2017]

Raport UOKiK 2017. Zatankowałeś paliwo zanieczyszczone np. wodą, a potem czekała się droga naprawa samochodu? Takim sytuacjom stara się zapobiec Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, który opublikował właśnie RAPORT 2017, ws. kontroli na stacjach benzynowych i LPG. Kliknij powyżej w "zobacz galerię" i sprawdź, na których stacjach benzynowych w woj. śląskim pojawiły się pewne nieprawidłowości...

Jakość paliw w woj. śląskim. Wyniki kontroli stacji benzynowych [raport UOKiK: 2017]

Sprawdź na których stacjach benzynowych i LPG z woj. śląskiego pojawiły się pewne wątpliwości - kliknij TUTAJ i sprawdź raport!

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Magazyn reporterów Dziennika Zachodniego TYDZIEŃ

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum oraz Politykę Prywatności.

14.02.2018, 11:11

Super artykuł, no i co z tych kontroli wynika, ano nic ! Kilka razy kontrole były ponownie i co, i nic, parę zawiadomień do prokuratury i co dalej , i nic- mandacik 50 zł i po bólu.Chcemy wiedzieć co z właścicielem co ze stacją, co to są za wartości wynikające z tych kontroli w tłumaczeniu na " nasze " , oszukiwali czy nie czy dostawali takie paliwo od dystrybutora, i co dalej w tym temacie. Takie artykuły to mamy kilka na rok i co z tego, ano jak zwykle nic, dowiadujemy się tylko o takiej kontroli i jeździmy dalej.

12.02.2018, 20:57

Karać tych gnoi z całą surowością!!! Zamykać stacje podobnie jak m.in. w Sarnowie, przy S1

12.02.2018, 15:04

1-2-3 Statoil w Świętochłowicach koło Renault, zaświecił mi się check engine. Mechanik powiedział, żebym tam więcej nie tankował.

12.02.2018, 11:49

To jest wątek dotyczący artykułu Jakość paliw w woj. śląskim. Wyniki kontroli stacji benzynowych i LPG [raport UOKiK: 2017]

30.11.2017, 20:22

Tak samo 1-2-3 statoil w Świętochłowicach koło salonu Renault.

28.11.2017, 07:34

Stacja BP w Lublińcu. Marne paliwo,marna obsługa i ma dodatek płatny parking. Tego jeszcze świat nie widział 3zeta za godzinę pobierane przez małego gnoma. Serdecznie nie polecam.

27.11.2017, 22:24

Żeby ci zeszło ciśnienie chętnie zostanę mieszkańcem województwa gorolskiego.
Nie zapomnij tylko że obecnie 55% województwa śląskiego to nie są ślaskie ziemie, a z takim kadłubkiem 45 % to możesz jeździć do urzędu wojewódzkiego w Opolu.

27.11.2017, 19:37

Byłam tam tankować raz i to był właśnie pierwszy i ostatni raz. Po zatankowaniu samochód tak kopcil,że wstyd było nim jeździć.Podczas jazdy była taka czarna chmura,że nic nie było widać za samochodem. Szkoda było mi osób które jechały za mną i musiały wdychac ten dym. To było około dwa lata temu,że do tej pory nic z tym nie zrobili to cud. Smog w Dabrowie Górniczej nie zawsze jest przyczyną złego palenia w piecach,lepiej robić kontrole stacji benzynowej ,może wtedy dużo się wyjaśni.Ja polecam stację benzynową obok INTERMARCHE miła obsługa i brak problemów po zatankowaniu auta

10.06.2017, 18:20

Od jakiegoś czasu myślałam, że z moim autem coś się dzieje. Po prostu stary się robi i tyle. Do czasu aż na mojej stacji zatankowałam paliwo dla mojej kosiarki. Wszystko stało się jasne. Kosiarka o mało nie zabiła mnie tym co zaczęło się z niej wydobywać. Paliwo było tłuste i jakieś dziwne. Zaczęłam tankować na innej stacji i wszystko wróciło do normy z samochodem. Omijać z daleka 1 2 3 Statoil koło Lidla w Dąbrowie Górniczej

01.06.2017, 20:49

A PB w Tarnowskich Górach sprawdziliście?
Wątpię. Silnik chodził mi jak kosiarka, głośno i problematycznie. Nikt nie wiedział co to jest. Ponad rok wielu wizyt w autoryzowanym serwisie. Wymieniono mi połowę podzespołów w aucie i nic. Natal fatalnie. Przypadkiem zatankowałem gdzie indziej, na Orlenie. Zmiana natychmiastowa. Po 2 miesiącach tankowania tylko na Orlenie silnik się uspokoił, chodzi cichutko, a autko śmiga bardzo sprawnie. Tak więc zalecam wizytę kontrolerską na BP w TG w Lasowicach (i nie tylko, bo w tym małym mieście są aż 3 stacje tej firmy, na styku tras wylotowych, czego nie uważam za przypadek).

01.06.2017, 08:46

ale nazwa "silesia" w nazwie metropolii to be ale do śląska to chcecie należeć

01.06.2017, 08:45

Nie

01.06.2017, 08:45

Dokładnie. Sosnowiec to Zagłębie, a nie Śląsk. Województwo śląskie to nie to samo co Śląsk.

31.05.2017, 21:26

Masz racje, Sosnowiec to Warszawie w tyłku siedzi i tam podlega

31.05.2017, 19:16

Czyli Sosnowiec nie należy do Śląska, skoro ani jedna stacja nie była skontrolowana ?