Jeżeli robisz te rzeczy w bloku... to łamiesz prawo! Tego nie wolno ci we własnym mieszkaniu!

red

Skoro dysponujemy własnym, szczególnie własnościowym mieszkaniem... teoretycznie moglibyśmy robić w nim niemal wszystko. Nic bardziej mylnego! Istnieje szereg czynności, których zabronić może nie tylko wspólnota mieszkaniowa, ale także Polskie prawo. Kliknij w "zobacz galerię" i sprawdź, o których czynnościach mowa.
Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

01.02.2019, 00:10

biedna hołota z wilsona 8 gasiła mi kiepy na dachu samochodu, podobno w bloku mieszkają panie lekkich obyczajów i taksi rozwozi je do klientów; wiele osób trzepie tam dywany i wyrzuca śmieci przez okno na dach sklepu położonego na parterze, mnostwo tam kiepów, kapsli i kiedyś chyba widziałem wibrator (moze wypadł tym paniom które prowadzą tam schadzki), generalnie w takich blokach mieszka niezły element - mnóstwo leni i nierobów

30.01.2019, 07:10

szukasz romansu?

https://hotwoman.prv.pl

26.01.2019, 16:07

januszu od grazyny z szuflandii. Rozumiem ze mieszkanie w blokowisku to dla ciebie społeczny awans ,twój ojciec dziadek i jeszcze dalej pewnie mieszkali w chatach z klepiskiem gdzieś w gorolyji.W hanysowie zobaczyłes chadziaju jak mieszkają ludzie.

25.01.2019, 16:15

stary twój całe zycie zarł chlyb z fetem i wodzionka to bylo go stać na wybudowanie chałpy tepy hanysie

23.01.2019, 09:56

U nas somsiad bardzo głośno pierdzi. Gdy się mu zwraca uwagę, mówi, że to zdrowo.

22.01.2019, 21:35

...co to jest gruntowa pompa ciepla, oswieć nas nasz ty błogosławiony nasz ty najwyższy, powiedz nam niedouczonym... A tak serio...to czy jak jedziesz windą to sikasz w spodnie...??

22.01.2019, 21:33

I co jeszcze ci mamusia zafundowała, no powiedz co??? Pochwal sie pochwal, my nawet nie wiemy

22.01.2019, 20:24

bujaj sie capie -mam gruntową pompe ciepła

22.01.2019, 19:21

domator - wybudować dom to jedno ale wybudowac porzadny dom z dobrym ogrzewaniem nie trujacym wszystkich wokół i samego siebie to już dwie różne rzeczy...

22.01.2019, 18:32

Najlepiej zamienić w gruz takie dziadostwo

22.01.2019, 16:43

U moich rodzicow na gorze mieszka swir co w tzw wielkiej plycie przez pare dni co pare miesiecy przez wiele wiele lat wierci w plytach bloku

22.01.2019, 13:34

Domator ale z ciebie idiota. Pewnie mamusia z tatusiem ci przepisali twój wycacany domek w hanysowie. Żryj mniej wodzionki bo ci wali do dekla. Nie każdego stać na dom, nie każdy dostaje działkę w prezencie, nie każdemu przyznają kredyt na dom, nie każdy może mieszkać latami u mamuni i sobie budować. Każdy ma tyle, na ile go stać. Czujesz się lepiej kiedy poniżasz innych?

22.01.2019, 09:20

Domator ,chwalisz sie czy zazdroscisz innym,ze tak mogą lub chca?

21.01.2019, 20:54

generalnie w szuflandiach mieszkają zyciowe dupy wołowe co to im się domów nie chciało budować. Jak mozna w takim czymś bytować. Ja mam piwnicę większą niż te wasze mieszkania blokowe :)))))))))))

26.05.2018, 18:12

Poziom merytoryczny tego niby artykułu jest poniżej krytyki więc nie będę sie rozpisywać. Autor powinien sie najpierw zastanowić nad argumentacją swoich tez albo zasięgnąć opinii np. Zarządców nieruchomości. Dno.

12.05.2018, 13:28

najgorsze jest jak ktoś przeprowadzi się z dzielnicy cudów albo ze wsi do bloków to się robi panisko ze słomą w butach i szaleje

22.03.2018, 13:20

Domniemamy, że jesteś dobry :)

19.03.2018, 13:46

Niektórzy nawet nie wiedzą co komentują!!!!! Znając nasz kraj to nie którzy zrobili by z bloku chlew jakich mało!! przecież to normalne że po 22-jest cisza, grila na balkonach się nie robi, a z tym ogrzewaniem też jest racja! siedzą w kufajach wychładzają ściany ale blok by chcieli mieć na poziomie, to kto jak nie każdy z mieszkańców ma o to dbać. Do grobu się kasy nie zabierze to lepiej mieć ciepło za życia. Stare dziady są najgorsze im wiecznie mało.

17.03.2018, 13:37

brakuje instrukcji popełnienia samobójstwa,najlepiej przez wysadzenie całego budynku gazem bo nawet wys..ać się nie wolno bez pozwolenia .Otwarte więzienie dla lalek na sznurku. Za głupi regulamin zero czynszu powinni szkodliwe dostać

16.03.2018, 23:06

Jak przy tym puszczasz bąki, to powinni ci to zabronić.

16.03.2018, 20:16

....niech jeszcze zabronią uprawiania seksu, jako zakłócanie ciszy nocnej, he he he he.......

16.03.2018, 16:21

Ale pierdoły! Kto to pisał? Naczelny pościł to w sieć? Co bierzesz lub co pijesz ? Czy pan lub pani czytaliście?

16.03.2018, 07:30

Czytając niektóre punkty, które pokazują dobitnie że jesteśmy tuż przed podpisaniem umowy o współpracy i wymianie doświadczeń z Koreą Północną .A nawet w niektórych przegoniliśmy naszego nowego partnera.

15.03.2018, 20:24

A jaka jest kara jak grucham jak golymbie i chrapie jak niedzwiedz....hm

15.03.2018, 20:13

A jaka kara jest za głośne puszczanie przez sąsiada siarczystych pierdów oraz głośne stękanie na kiblu?