Kasia Moś na Eurowizji! Dziesięciu kandydatów walczyło o reprezentowanie Polski. Kasia Moś, wokalistka o bytomskich korzeniach wygrała i to ona będzie reprezentować Polskę na konkursie Eurowizji. W sobotę o godz.20.30 na koncercie, który pokaże TVP 1, zaśpiewała ona i dziewięciu innych wykonawców. Katarzyna musiała zmierzyć się z: Carmell, Lanberry, Agatą Nizińską, Isabell Otrębus-Larsson, Paullą, Anetą Sablik, Rafałem Brzozowskim, Martinem Fitchem i Olafem Bressą

Kasia Moś na Eurowizji! Dziesięciu kandydatów walczyło o reprezentowanie Polski

W koncercie swoje piosenki zaprezentowali wykonawcy wybrani przez komisję kwalifikacyjną. Piosenkę Kasi usłyszymy 9 maja podczas pierwszego półfinału Eurowizji w Kijowie.

Kasia Moś zaprezentowała "Flashlight". Singiel zapowiada jej drugą płytę. Artystka jest absolwentką bytomskiej szkoły muzycznej w klasie wiolonczeli i fortepianu oraz Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w klasie wokalu, Akademii Muzycznej w Katowicach. Z grupą hip-hopową Bezimienni nagrała utwór i teledysk do „Strychu” i „Prostych ludzi”. Od 2014 roku występuje w kampaniach reklamowych jednego z towarzystw ubezpieczeniowych. W październiku 2015 ukazała się jej debiutancka płyta studyjna zatytułowana Inspination.

Artystka doszła do finału w trzeciej edycji w Must Be The Music i wystąpiła już w polskim finale Eurowizji w 2016 roku. Zajęła 6. miejsce.


Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!