Katowice, Gliwice i Chorzów w zimowej odsłonie. Zima w mieście to nic przyjemnego: błoto pośniegowe na drogach, śliskie chodniki, zaspy. Do tego mróz, wszędzie szaro i smutno. Ale miasta w zimowym anturażu mogą być piękne, zwłaszcza widziane z lotu ptaka. Przedstawiamy fotografie Katowic, Gliwic i Parku Śląskiego wykonane dronem. Ich autorem jest Mosquidron.

Z tej perspektywy, przyprószone śniegiem są naprawdę piękne! Wybraliśmy miejsca, drogi i budynki znane nie tylko katowiczanom i gliwiczanom czy mieszkańcom Chorzowa.

Zobaczcie Spodek, strefę kultury i centrum Katowic, a także wesołe miasteczko w Chorzowie czy centrum Gliwic z Drogową Trasą Średnicową, palmiarnią, dworcem PKP i lodowiskiem przy pływalni Olimpijczyk. Spróbujcie rozpoznać te miejsca widziane z lotu ptaka. Zapraszamy do galerii!

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!