W Katowicach 16 lipca będzie można skakać na trampolinach. Przy ulicy Kościuszki 227 powstał bowiem ogromny park trampolin JumpCity. Przez cały weekend instruktorzy będą uczyli miłośników skakania potrzebnych na trampolinie podstaw.

Dwa olbrzymie baseny z gąbkami, największa trampolina sportowa na Śląsku, ścieżki akrobatyczne, trampoliny z koszami, arena do zbijaka, strefa gladiatorów i specjalnie wydzielone miejsce dla najmłodszych. Łącznie 2500 metrów kwadratowych parku trampolin JumpCity i to w Katowicach. Tu bowiem przy ulicy Kościuszki 227 w sobotę o godzinie 10.00 nastąpi otwarcie największego na Śląsku parku trampolin. Przyjadą instruktorzy, którzy zaprezentują pokazy akrobatyczne i będą uczyć skakania. To tylko część atrakcji.

Miłośnicy skakania będą mogli skorzystać z szatni z prysznicami oraz zamykanymi elektronicznie szafkami. Otwarcie przygotowano o godzinie 10.00 w sobotę, jednak zajęcia z instruktorami będą trwały cały weekend.

- Pokazy akrobatyczne, strefa nauki salta, rozgrywki dodgeball, czyli zbijak na trampolinach oraz liczne konkursy. To tylko część z naszych pomysłów - mówi Daria Czajka, specjalista ds. marketingu katowickiego parku trampolin.


W parku obowiązuje godzinowy system rezerwacji wejść. To oznacza, że pierwszeństwo mają osoby, które zakupiły bilet online w cenie 28 zł za osobę. Istnieje możliwość zakupu biletu w kasie na terenie obiektu (w cenie 32 zł za osobę), ale tylko pod warunkiem, że na daną godzinę są jeszcze wolne miejsca. Aby kupić bilet lub sprawdzić, ile osób aktualnie znajduje się w parku należy (po 14 lipca) wejść na stronę www.jumpcity.pl, wybrać miasto - Katowice i kliknąć w zakładkę rezerwuj.

Każdy kto chce korzystać z trampolin powinien mieć na sobie skarpetki z silikonową powierzchnią antypoślizgową. Będzie można je kupić na miejscu. Dzieci w wieku od 3 do 13 lat mogą korzystać z parku tylko pod stałą opieką rodzica lub opiekuna. Z kolei dzieci do 7 lat muszą być pod stałą asekuracją opiekuna już bezpośrednio na trampolinach. Młodzież od 13 do 18 roku życia może korzystać z JumpCity za pisemną zgodą rodzica lub opiekuna.


Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!