"Spódnice w górę" - kadr z filmu "Spódnice w górę" - kadr z filmu

(© Materiały prasowe)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Na bytomskim Rynku zobaczymy m.in. takie filmy, jak "Spódnice w górę!" i "Za jakie grzechy, dobry Boże".

Rusza kino plenerowe na bytomskim Rynku. Zobaczymy "Wielkie wesele", "Spódnice w górę!", "Wspaniałą" oraz "Za jakie grzechy, dobry Boże". Wstęp jest wolny.

07.08.2015 godz. 21.15, „Wielkie wesele”
komedia USA, 2013; reż.: Justin Zackham; obsada: Amanda Seyfried, Katherine Heigl, Robert De Niro, Diane Keaton, Robin Williams, Susan Sarandon; czas trwania: 89 minut.

Elle i Don Griffinowie nienawidzą się najbardziej na świecie. Teraz jednak będą musieli udawać najszczęśliwszą rodzinę pod słońcem. Na ślubie ich adoptowanego syna ma pojawić się głęboko wierząca, biologiczna matka pana młodego. Jak uniknąć katastrofy?14.08.2015 godz. 21.15, „Spódnice w górę!”

komedia Francja, 2014; reż.: Audrey Dana; obsada: Vanessa Paradis, Isabelle Adjani, Laetitia Casta, Audrey Fleurot, Sylvie Testud; czas trwania: 116 minut.

Szalone romanse, burzliwe rozstania, huśtawki nastrojów, przyjaźń, seks i plotki. Francuskie kobiety są zmienne jak pogoda w Paryżu. Jedenaście kobiet, z których każda jest inna, każda czego innego doświadczyła i o czym innym marzy.21.08.2015 godz. 21.15, „Wspaniała”
komedia Francja, 2012; reż.: Regis Roinsard; obsada: Romain Duris, Déborah François, Bérénice Bejo, Melanie Bernier; czas trwania: 111 minut.

Witajcie w szalonym i kolorowym świecie lat 50., gdzie mistrzostwa świata w szybkim pisaniu na maszynie budzą większe emocje, niż ceremonia rozdania Oscarów i wybory Miss Universe razem wzięte. „Wspaniała" to czarująca i radosna komedia romantyczna, która stała się we Francji wielkim kasowym przebojem - to „Amelia” w świecie „Mad Men”. Jest młoda, piękna i pełna wdzięku. Ale ma bardzo mało wiary w siebie - 21-letnia Rose marzy, by uciec z małego miasteczka i znaleźć najlepszą pracę na świecie. W 1958 roku zajęcie dające możliwość podróży i przygód, o którym śnią wszystkie nowoczesne dziewczyny, to... praca sekretarki.28.08.2015 godz. 21.15, „Za jakie grzechy, dobry Boże?”
komedia Francja, 2014; reż.: Philippe de Chauveron; obsada: Christian Clavier, Chantal Lauby, Ary Abittan, Medi Sadoun, Frédéric Chau, Noom Diawara, Frédérique Bel, Julia Piaton, Emilie Caen, Elodie Fontan; czas trwania: 97 minut.

Największy francuski przebój 2014 roku. Komedia, która jest remedium na nasze uprzedzenia i napięcia współczesnego świata. O co chodzi? O cztery piękne córki na wydaniu i jedno marzenie ich poukładanych, konserwatywnych rodziców - żeby dobrze wyszły za mąż. Ale co zrobić, gdy czterech zakochanych mężczyzn to Żyd, Arab, Chińczyk i chłopak z serca Czarnej Afryki?Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!