Wypadek BMW w Jaworznie

Wypadek BMW w Jaworznie (© KMP Jaworzno)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Wypadek miał miejsce w sobotę (19 maja 2012 roku) wieczorem na trasie śródmiejskiej w Jaworznie. W wypadku zginęła nastolatka, a dwóch kierowców zostało rannych.

To już kolejny w ostatnich dniach tragiczny wypadek w Jaworznie. W czwartek zginęła 19-latka, która przyglądała się nielegalnym wyścigom samochodowym, w sobotę zmarła pasażerka sportowego samochodu.
Czytaj więcej informacji o wypadku w Jaworznie podczas nielegalnych wyścigów
Wypadek miał miejsce kilka minut po godzinie 20.00. Kierowca samochodu osobowego marki BMW poruszał się wraz z 17-letnią pasażerką trasą śródmiejską w kierunku centrum. Na wysokości dzielnicy Pechnik chłopak zaczął wyprzedzać kilka pojazdów. W trakcie wyprzedzania zahaczył o przód samochodu marki audi, stracił panowanie nad autem i bokiem uderzył w jadącego z naprzeciwka fiata.

Dziewczyna zginęła na miejscu. 19-letni kierowca BMW i 20-letni kierowca fiata trafili do szpitala.

Policjanci ustalili, że kierowca fiata był trzeźwy, natomiast od kierującego BMW została pobrana krew.

Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności wypadku, jeśli okaże się, że winę ponosi kierowca BMW, to może trafić do więzienia jako sprawca wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Grozi za to nawet 8 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!