Od najbliższej soboty - 9 sierpnia - zmienione zostają trasy i rozkłady jazdy linii autobusowych nr 30 i 673. Zmiany te mają związek z rozpoczęciem prac przy przebudowie kanalizacji w centrum Katowic.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
- W związku z przebudową kanalizacji w okolicach Rynku i ul. św. Jana przy równoczesnym wyeliminowaniu przejazdów wprowadzone zostaną nowe trasy przejazdu dla linii autobusowych nr: 30 i 673 - informuje Alodia Ostroch, rzecznik prasowy KZK GOP.

Autobusy jadące w kierunku Murcek i Nikiszowca pojadą ulicami: Chorzowską, przejazd przez Rondo, al. Roździeńskiego, Uniwersytecką do przystanku „Katowice Aleja Korfantego".

Wyżej wspomniane linie nie będą obsługiwać przystanków: „Katowice Dworzec PKP” oraz „Katowice Sokolska” - najbliższy przystanek zlokalizowany w rejonie zawieszanych przystanków to „Katowice Aleja Korfantego” (stanowisko przy Delikatesach).

Tymczasowo usytuowane stanowisko przy Domu Handlowym "Zenit" ulegnie likwidacji. Również kursy nocne linii nr 930 od soboty 9.08.2008 r. realizowane będą z oznaczeniem linii nr 30.

Nowe rozkład jazdy: 30 i 673.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!