Lilly Marchel NAGO w CKM [ZDJĘCIA]. W październikowym numerze CKM, zobaczymy polską gwiazdą Instagrama, Lilly Marchel. Zobacz zdjęcia...

Lilly Marchel NAGO w CKM [ZDJĘCIA]. Gwiazda Instagrama w sexy sesji [październik 2017]

Gwiazdą CKM-u w październiku jest Lilly Marchel - ponad 260 tysięcy fanów nie może się mylić: Agata „Lilly” to jedna z gorących gwiazd polskiego Instagrama.Dopiero zaczyna się wrzesień, a od piątku 1.09.2017 r. w kioskach jest już nowy, październikowy numer CKM! Na okładce – oraz w nagiej sesji w środku – pozuje seksowna Lilly Marchel, gwiazda polskiego Instagrama! A ponadto m.in.

* PIOTR STRAMOWSKI, czyli Majami z „Pittbula”, gra w nowym filmie Patryka Vegi – ale zanim pójdziesz do kina na „Botoks”, przeczytaj męski wywiad z nowym gwiazdorem polskiego kina w CKM.

* NAVAL, czyli były komandos GROM, rozmawia z CKM m.in. o przetrwaniu w dżungli i mieście, patriotyzmie, nacjonalizmie oraz psich kupach.

* Hit, czyli prawdziwe EROTYCZNE FANTAZJE POLEK – przeczytaj bez cenzury o czym myśli twoja dziewczyna... i jej przyjaciółka!

* GROUNDHOPPING, czyli pasja oglądania prawdziwej piłki nożnej wszędzie, gdzie się da – od największych światowych aren po boisko Iskry Stolec.

* 1450 KONI MECHANICZNYCH, czyli ekstremalnie zmodyfikowana Toyota Supra, którą osobiście testował nasz dziennikarz.

* ANDRZEJ GOŁOTA, czyli wspomnienia legendarnego trenera Lou Duvy, o tym jak słynny polski bokser NIE został mistrzem świata...

Rozrywka

Komentarze (5)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Anonimus (gość)

Do Natalki Siwiec jej bardzo daleko, chyba za tamten artykul zaplacila bo nie wiem jak ktos ja moze porownac do Natalii.

MoMo (gość)

TRAGEDIA, zero tyłka,sztuczne piersi,buźka manekina i nogi patyczaka. Ta Pani w pełni prezentuje poziom dzisiejszych celebrytek.