Lodowiska w Katowicach: trwa sezon ślizgakowy

(© Lukasz Wójcik/echodnia.eu)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Lodowiska w Katowicach. Zobacz, gdzie tej zimy w Katowicach można pojeździć na łyżwach.

Lodowisko w Spodku

Spodek po raz kolejny zaprasza na lodowisko. Opłata za pobyt na ślizgawce ma być taka sama jak w tamtym roku. Cena za 1 godzinę to 4 zł (bilet ulgowy) i 8 zł (bilet normalnny). Lodowisko w Spodku ma zostać uruchomione 24 października. Będzie czynne tak jak do tej pory trzy razy w tygodniu po kilka godzin dziennie. 

Lodowisko Jantor

Jantor to pełnowymiarowe sztuczne lodowisko z widownią na 1400 miejsc. Jak zapewnia dział techniczny MOSiRu opłaty nie ulegną zmianie. Za godzinę będziemy musieli zapłacić 8 zł (osoby dorosłe), 4 zł (16-24 lata), 1 zł (do 16 lat).

Lodowisko Bugla

Lodowisko pod gołym niebem, które znajdowało się w Parku Kościuszki, przy zbiegu ulic Kościuszki i Ceglanej w Katowicach zostanie prawdopodobnie przeniesione na teren Ośrodka Bugla. Jak mówi Andrzej Zając, kierownik działu technicznego MOSiR-u, na rozstawienie lodowiska na Bugli trzeba zdobyć pozwolenie Urzędu Miasta w Katowicach. 

Jak na razie katowiczanie mają do dyspozycji jedno lodowisko - Jantor na Nikiszowcu. W Spodku w zeszłym roku pojawił się problem, ponieważ lodowisko było otwarte tylko trzy razy w tygodniu na kilka godzin i nie wszystkim się to podoba. Czy to się zmieni w tym roku? 

Komentarze (14)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

wójcik (gość)

na kturom godzine///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

skiba (gość)

komandor ggggggggggggggooooooooooooooooooommmmmmmmmeeeeeeeeennnnnnn///////////////////

Bogdan i Beata (gość)

Bugla jest najlepsza, teraz też zimą!. Lodowisko na Bugli - nareszcie! Świetny dojazd, duży parking, i te ceny!!!
3 zł / cały dzień !?!? Tak, sprawdzone :)
godziny otwarcia: codziennie 8-22!

666 (gość)

lodowisko k-ce. Przedmowca ma absolutną rację.warszawka i niektóre inne miasta wojewódzkie mają slizgawki cały rok.

bladerunner (gość)

Lodowiska K-ce !!!!. W tym kraju, zwłaszcza w Katowicach to można się na gównie poślizgać jedynie!!!

q (gość)

Coś tu nie gra. W artykule jest napisane, że lodowisko spodek zostanie otwarte 24.10. Jak to możliwe skoro 25.10 na lodowisku Spodek mają się odbyć "Mistrzostw Polski Dzieci w Fitness Gimnastycznym oraz Mistrzostw Polski Juniorów w Kulturystyce i Fitness" ????

zdenerwowany (gość)

bzdura. dzwoniłem dzisiaj zapytać o godziny i dni ślizgawek w Jantorze i dowiedziałem się, że będą dostępne dopiero po 15 listopada. Wprowadzacie ludzi w błąd. Pani Michalino proszę trochę więcej uwagi przykładać do zamieszczanych informacji.

ciekawa (gość)

Godziny otwarcia. W jakie dni i w jakich godzinach będzie czynne lodowisko? Chodzi mi o ślizgawki ogólnodostępne.