Masz to na prawie jazdy? Możesz mieć kłopoty przy kontroli drogowej!

Redakcja

Na rewersie prawa jazdy, w dolnej części tabeli, wiele osób ma wpisane pewne liczby. Najczęściej są to 71 albo 01, ale zdarzają się też inne, a jest ich kilkadziesiąt. Warto wiedzieć, co oznaczają, ponieważ w razie kontroli drogowej możemy mieć poważne problemy - wszystkie kody na prawie jazdy są bowiem pewną informacją na nasz temat. Czytaj więcej - kliknij w "zobacz galerię".
 Marcin.sobczyk / wikimedia.commons.org / Canva
Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

19.02.2019, 09:36

Zainstaluj sobie "eliminator slajdów" i po problemie.

18.02.2019, 19:41

usuńcie ten artykuł bo wprowadza w błąd

17.02.2019, 22:22

Mam to właśnie a co to jest moja wina żebym ja miał kłopot, kto mi go wydał i podpisał pytam?

10.02.2019, 14:31

Taky ch j

10.02.2019, 14:30

Taky chuy

10.02.2019, 10:56

Te galerie skutecznie zniechęcają do czytania artykułu. Kto to g.... wymyślił.

10.02.2019, 07:06

Kto przegląda te galerie????????

09.02.2019, 18:13

to są ci co za jaja kupili prawo jazdy za czasów PRL

31.10.2018, 23:19

Ja mam datę uzyskania po raz pierwszy prawa jazdy. Co to za bzdury?

09.10.2018, 21:44

barany a może jakaś podstawa prawna do tych głupot co wypisujecie o tych niby kodach

09.10.2018, 08:11

Brednie, ktoś pomylił kawę z alkoholem rano ?

07.10.2018, 19:31

Kto wymyśla takie głupoty

05.10.2018, 17:51

Kto ma mieć te problemy ? .Skoro to jest dokument wydany przez Urząd Państwa .

25.09.2018, 22:50

was już popierdoliło z tymi galeriami... strata czasu