Maybach ojca Rydzyka... w prezencie od bezdomnego [MEMY]

Maybach ojca Rydzyka w prezencie od bezdomnego [MEMY]. Afera z maybachem od bezdomnego zaczęła się od wypowiedzi samego ojca Rydzyka na antenie TV Trwam, kiedy to opowiadał o swojej przejażdżce maybachem. - Akurat ten samochód dostaliśmy od bezdomnego. Tak, przyjechał bezdomny i dał nam dwa samochody. Pan Stanisław z Warszawy, niestety zmarł - powiedział Rydzyk. I internet się zagotował!

Maybach ojca Rydzyka... w prezencie od bezdomnego [MEMY]

W internecie popularność zyskał nie tylko filmik z fragmentem rozmowy z ojcem Rydzykiem, w której opowiada o tym, jak trafiały do niego kolejne samochody, ale też pojawiła się seria memów. Jak zawsze - bezlitośnie złośliwych.

Ojciec Tadeusz Rydzyk (ur. 3 maja 1945 w Olkuszu) jest częstym bohaterem internetowych memów, bo też jest najbardziej znanym polskim duchownym.

To redemptorysta (CSsR), doktor nauk teologicznych, a poza tym także nauczycielem akademickim i świetnie prosperującym biznesmen.

Ojciec Tadeusz Rydzyk to też założyciel i dyrektor rozgłośni radiowej Radio Maryja oraz Telewizji Trwam, współzałożyciel i prezes zarządu Fundacji Lux Veritatis oraz założyciel i były rektor Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu, w której jest przewodniczącym Rady Naukowej i wykładowcą.

Tymczasem na Facebooku powstało nawet wydarzenie "I Oficjalny Zlot Bezdomnych Właścicieli Luksusowych Aut". Spotkanie, z przymrużeniem oka, zaplanowane jest na 1 kwietnia.
- Spotykamy się w niedzielę na ulicy Żwirki i Wigury w Toruniu, by docenić CUD, jaki spotkał Ojca Dyrektora Tadeusza Rydzyka, którego Stanisław Bezdomny z Warszawy obdarował dwoma samochodami. Po uroczystym przekazaniu pojazdów na cele Rozgłośni planowane jest wspólne udanie się na pierogi do pobliskiej restauracji - czytamy na stronie wydarzenia.

Jest odzew? Już 17 tysięcy internautów zadeklarowało, że weźmie w nim udział. Kolejne 78 tysięcy interesuje się wydarzeniem. Na Facebooku można też znaleźć memy nawiązujące do wypowiedzi twórcy Radia Maryja.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Miss Studniówki 2018. Najładniejsze dziewczyny z woj. śląskiego [ZDJĘCIA]

Ranking Liceów i Techników 2018 woj. śląskiego PERSPEKTYWY

Rejestr pedofili i gwałcicieli z woj. śląskiego NAZWISKA I ZDJĘCIA

Nowe radiowozy śląskiej policji: BMW 330i, Ford Ranger... [ZDJĘCIA]

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum oraz Politykę Prywatności.

31.01.2018, 20:54

Bezdomny podarował samochody Rydzolowi ? Chyba tylko mohery w to wierzą.

31.01.2018, 11:38

Czarny złodziej będzie smażył się w piekle

30.01.2018, 11:18

Jak Katolicy mogą być tak zaślepieni pięknymi słowami tego człowieka nigdy ale to nigdy nie słyszałam by komuś pomógł ten człowiek.jedynie wyciąga a jak sie nie da to sądzi się o dotacje z naszych podatków. Z tych pieniędzy można by pomóc chorym dzieciom i dorosłym ,wybudować mieszkania .Ale nie rządzący i emeryci wolą oddać pieniadze na jakieś nikomu nie potrzebne biznesy .OGARNIJCIE SIĘ LUDZIE!!!

30.01.2018, 09:40

Jakim cudem ten człowiek może każdego rana spoglądać w lustro?

29.01.2018, 17:43

Czy to jest temat związany z Tarnowskimi Górami ? Chyba nie.
Jedynie co potraficie to kopiuj - wklej z innych serwisów w większości nie na temat.

29.01.2018, 14:52

czy ja też mogę tak powiedzieć w urzędzie skarbowym? ja też chcę korzystać z takich okazji... w jakim kraju ja żyję??

28.01.2018, 23:22

W obecnej sytuacji, w jakiej znalazła się Rzeczpospolita Polska, kiedy to sprzymierzyły się wobec niej różne siły zła, próbując ją zdyskredytować i obarczyć współodpowiedzialnością za Holocaust, nikt nie powinien milczeć. Nikt nie powinien milczeć, gdy na naszą Ojczyznę rzuca się kalumnie. Milczenie jest bowiem współudziałem w tej zbrodni na historycznej pamięci. Ale nie tylko na pamięci. Jest zbrodnią na naszej przyszłości, przyszłości naszych dzieci i następnych pokoleń.

28.01.2018, 20:09

przepraszam uprzejmie, czy aby wielebny dobrze sie czuje?

27.01.2018, 23:54

teraz najważniejsza jest każda technologia anty biznesowa tworząca żywotność urządzeń na całe życie, zdolna zniszczyć bezpowrotnie politykę monetarną z powierzchni ziemi. A tu się komentuje złom , kupa śmiechu

27.01.2018, 21:39

Pycha oraz kradzież również...

27.01.2018, 19:52

Zazdrość jest grzechem.

27.01.2018, 19:34

policja oni też mają klapki na oczach bo rozumie urząd skarbowy jest bezsilny wobec tego jego mośćia w tym kraju są rowni i rowniejsi a to jest tego przykład.

27.01.2018, 18:41

jak by to nowoczesne i luksusowe było a tu ście r wo niemieckich partaczy.Każda śrubka woła o pieniądze i serwis, jeszcze brakuje puszki na pieniądze i kłódki na silniku i dać serwisom klucze.Formanie i tak do końca nie należy do właściciela, nawet nie wolno wyrejestrować żeby tylko dla siebie zostawić. Po co te komentarze nad złomem i zbiorem zachcianek finansowych producenta? Szybę za darmo nie wolno wymienić bo zaraz kleje trzeba kupować, każda kolizja daje brak możliwości dorobienia części i pokazuje zachłanność producenta. Jak można zazdrościć dziadostwa??

27.01.2018, 00:59

Radyjko z Torunia już kompletnie wyprało ci mózg?

27.01.2018, 00:53

Duchowni narzekający na coraz mniejszą frekwencję w kościołach mogą mieć tylko i wyłącznie pretensje do tego pana "byznesmena". Ten pazerny redemptorysta coraz bardziej utrwala wszystkim hasło: OTO WIELKA TAJEMNICA WIARY: KASA!

26.01.2018, 20:04

Jaki to duchowny ten RYDZYK? Czy obecnie w kościele są jacy duchowni? Tam tylko kapusie, kombinatorzy i pedały żrą za nasze pieniądze. Zrozumcie ludzie, tak jak duchowiństwo polskie Was oszukuje na świecie nie znajdziecie drugiego przykładu.

26.01.2018, 19:44

NARODZIE obudz sie ........Kosciol nie ma nic wspolnego z religia.to tylko instytucja i do tego okradajaca biednych ludzi.Biednych jest duzo ,wiec biedny da ostatni grosz tym "czarnym" kmerom.Wierzyc w Boga ,mozna i bez kleru,ktory ma wicej brudu za paznokciami niz niejeden katolik.Boze Ty widzisz i nie grzmisz?

26.01.2018, 09:01

To jest wątek dotyczący artykułu Maybach ojca Rydzyka... w prezencie od bezdomnego [MEMY]