Maybach ojca Rydzyka w prezencie od bezdomnego [MEMY]. Afera z maybachem od bezdomnego zaczęła się od wypowiedzi samego ojca Rydzyka na antenie TV Trwam, kiedy to opowiadał o swojej przejażdżce maybachem. - Akurat ten samochód dostaliśmy od bezdomnego. Tak, przyjechał bezdomny i dał nam dwa samochody. Pan Stanisław z Warszawy, niestety zmarł - powiedział Rydzyk. I internet się zagotował!

Maybach ojca Rydzyka... w prezencie od bezdomnego [MEMY]

W internecie popularność zyskał nie tylko filmik z fragmentem rozmowy z ojcem Rydzykiem, w której opowiada o tym, jak trafiały do niego kolejne samochody, ale też pojawiła się seria memów. Jak zawsze - bezlitośnie złośliwych.

Ojciec Tadeusz Rydzyk (ur. 3 maja 1945 w Olkuszu) jest częstym bohaterem internetowych memów, bo też jest najbardziej znanym polskim duchownym.To redemptorysta (CSsR), doktor nauk teologicznych, a poza tym także nauczycielem akademickim i świetnie prosperującym biznesmen.

Ojciec Tadeusz Rydzyk to też założyciel i dyrektor rozgłośni radiowej Radio Maryja oraz Telewizji Trwam, współzałożyciel i prezes zarządu Fundacji Lux Veritatis oraz założyciel i były rektor Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu, w której jest przewodniczącym Rady Naukowej i wykładowcą.

Tymczasem na Facebooku powstało nawet wydarzenie "I Oficjalny Zlot Bezdomnych Właścicieli Luksusowych Aut". Spotkanie, z przymrużeniem oka, zaplanowane jest na 1 kwietnia.

- Spotykamy się w niedzielę na ulicy Żwirki i Wigury w Toruniu, by docenić CUD, jaki spotkał Ojca Dyrektora Tadeusza Rydzyka, którego Stanisław Bezdomny z Warszawy obdarował dwoma samochodami. Po uroczystym przekazaniu pojazdów na cele Rozgłośni planowane jest wspólne udanie się na pierogi do pobliskiej restauracji - czytamy na stronie wydarzenia.Jest odzew? Już 17 tysięcy internautów zadeklarowało, że weźmie w nim udział. Kolejne 78 tysięcy interesuje się wydarzeniem. Na Facebooku można też znaleźć memy nawiązujące do wypowiedzi twórcy Radia Maryja.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Miss Studniówki 2018. Najładniejsze dziewczyny z woj. śląskiego [ZDJĘCIA]Ranking Liceów i Techników 2018 woj. śląskiego PERSPEKTYWYRejestr pedofili i gwałcicieli z woj. śląskiego NAZWISKA I ZDJĘCIANowe radiowozy śląskiej policji: BMW 330i, Ford Ranger... [ZDJĘCIA]


Wiadomości

Komentarze (31)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

WYBORCA (gość)

Jak Katolicy mogą być tak zaślepieni pięknymi słowami tego człowieka nigdy ale to nigdy nie słyszałam by komuś pomógł ten człowiek.jedynie wyciąga a jak sie nie da to sądzi się o dotacje z naszych podatków. Z tych pieniędzy można by pomóc chorym dzieciom i dorosłym ,wybudować mieszkania .Ale nie rządzący i emeryci wolą oddać pieniadze na jakieś nikomu nie potrzebne biznesy .OGARNIJCIE SIĘ LUDZIE!!!

Tarnogórzanin (gość)

Czy to jest temat związany z Tarnowskimi Górami ? Chyba nie.
Jedynie co potraficie to kopiuj - wklej z innych serwisów w większości nie na temat.

fgthd61 (gość)

czy ja też mogę tak powiedzieć w urzędzie skarbowym? ja też chcę korzystać z takich okazji... w jakim kraju ja żyję??

Tadeusz (gość)

W obecnej sytuacji, w jakiej znalazła się Rzeczpospolita Polska, kiedy to sprzymierzyły się wobec niej różne siły zła, próbując ją zdyskredytować i obarczyć współodpowiedzialnością za Holocaust, nikt nie powinien milczeć. Nikt nie powinien milczeć, gdy na naszą Ojczyznę rzuca się kalumnie. Milczenie jest bowiem współudziałem w tej zbrodni na historycznej pamięci. Ale nie tylko na pamięci. Jest zbrodnią na naszej przyszłości, przyszłości naszych dzieci i następnych pokoleń.

mieszkanieczamk (gość)

teraz najważniejsza jest każda technologia anty biznesowa tworząca żywotność urządzeń na całe życie, zdolna zniszczyć bezpowrotnie politykę monetarną z powierzchni ziemi. A tu się komentuje złom , kupa śmiechu

co na to (gość)

policja oni też mają klapki na oczach bo rozumie urząd skarbowy jest bezsilny wobec tego jego mośćia w tym kraju są rowni i rowniejsi a to jest tego przykład.

mieszkaniec (gość)

jak by to nowoczesne i luksusowe było a tu ście r wo niemieckich partaczy.Każda śrubka woła o pieniądze i serwis, jeszcze brakuje puszki na pieniądze i kłódki na silniku i dać serwisom klucze.Formanie i tak do końca nie należy do właściciela, nawet nie wolno wyrejestrować żeby tylko dla siebie zostawić. Po co te komentarze nad złomem i zbiorem zachcianek finansowych producenta? Szybę za darmo nie wolno wymienić bo zaraz kleje trzeba kupować, każda kolizja daje brak możliwości dorobienia części i pokazuje zachłanność producenta. Jak można zazdrościć dziadostwa??

:-) (gość)

Duchowni narzekający na coraz mniejszą frekwencję w kościołach mogą mieć tylko i wyłącznie pretensje do tego pana "byznesmena". Ten pazerny redemptorysta coraz bardziej utrwala wszystkim hasło: OTO WIELKA TAJEMNICA WIARY: KASA!