Taka noc zdarza się tylko raz w roku. To II Metropolitalna Noc Teatrów, podczas której można uczestniczyć w bezpłatnych imprezach specjalnych oraz atrakcyjnych spektaklach organizowanych za pół ceny.

Górnośląski Związek Metropolitalny uruchomił tej nocy specjalne połączenia autobusowe, pomiędzy miastami i instytucjami. Odwiedzić możemy więc kilka różnych teatrów.

Na widzów czekały: Teatr Śląski i Teatr "Ateneum" oraz Teatr Korez i Centrum Scenografii Polskiej (imprezy będą się odbywać także w siedzibie Muzeum Śląskiego) w Katowicach; Teatr Nowy w Zabrzu, Gliwicki Teatr Muzyczny w Gliwicach (na trzech scenach), Opera Śląska i Śląski Teatr Tańca w Bytomiu, Teatr Rozrywki w Chorzowie, Teatr Zagłębia w Sosnowcu i Teatr Dzieci Zagłębia w Będzinie.

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!