Najpiękniejsze dziewczyny ze Śląska i Zagłębia przyszły w czwartek do katowickiej Lemoniady na casting wyborów Miss Śląska i Zagłębia 2013.

To był już przedostatni casting do konkursu piękności Miss Śląska i Zagłębia 2013.

Przed nami jeszcze ostatni casting 28 lutego 2013 roku w Wyższej Szkole Planowania Strategicznego w Dąbrowie Górniczej. Potem już tylko próby, próby, próby… a na koniec finałowe prezentacje i wybory Miss Śląska i Zagłębia 2013. W tym roku gala finałowa odbędzie się 24 maja w Katowicach.

Zobacz zdjęcia z pozostałych castingów do Miss Śląska i Zagłębia...

Komentarze (11)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

ivon (gość)

co to na sląsku juz nie ma ładnych dziewczyn? przeciez one z buzi na miss nie wyglądają i te zacisniete usta ...nie ma to jak młosc ;)

zibi (gość)

jedna i ta sama dziewczyna na 5 zdj -tylko pogratulować -chyba ze to siostra tego co robił zdjęcia

dg (gość)

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.200578563395595.44330.176864415767010&type=3
https://www.google.pl/search?q=marta+chrobot+sosnowiec&hl=pl&sa=X&tbm=isch&tbo=u&source=univ&ei=rngqUf7SDsj44QSrioGYAw&ved=0CC4QsAQ&biw=1252&bih=546
nie ma jak stare uczestniczki ktore sa od dawna modelkami
porazka
pozdrawiam komisje wyborcza ;p

katowiczanka (gość)

Czemu same cieme? żadnej typowej dziewczyny ze śląska... blond włosy...mmm.... :) ta w środku to wygląda jak olbrzymka w porównaniu z tym panem ze zdjęcie 14

watcher (gość)

Ale jaja, na cały "casting" przyszły tylko 3 laski! Ta w czarnym kostiumie niezła, ciekawe jakie ma nogi? Drugie miejsce dla pani z jury (zdjęcie 16). ;D Reszta jeszcze długo, długo nie, dziękujemy Paniom!