Moda jesień 2014. W bielskiej Galerii Sfera w dniach 14-15 marca trwają pokazy mody. W ciągu dwóch dni można zobaczyć wiosenne i letnie kolekcje najpopularniejszych marek i dowiedzieć się, jakie trendy będą panować w sezonie wiosna/lato 2014.

Moda wiosna 2014

Wiosna to czas, w którym każdy robi przegląd swojej garderoby i zastanawia się, jakimi elementami należałoby ją uzupełnić, by wyglądać modnie i świeżo. Pokazy Mody to znakomity sposób nie tylko na to, by podpatrzyć oryginalne zestawienia i móc się nimi zainspirować, ale też na spędzenie wolnego weekendowego czasu w miłej atmosferze.

Jak informują organizatorzy - Podczas Pokazów Mody można poznać wszystkie aktualne trendy. Nieśmiertelna klasyka, styl hippie, sportowy szyk, only art czy country to tylko niektóre z wiosenno-letnich propozycji. A wszystko to zaprezentowane przez piękne modelki i przystojnych modeli na okazałym wybiegu o długości prawie 20 metrów.

Pokazy rozpoczęły się w piątek i potrwają do soboty. Prowadzi je znany aktor Piotr Urbaniak. Ponadto gościem specjalnym piątkowych pokazów była ceniona modelka i stylistka Joanna Horodyńska.

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!