Kino Helios i serwis NaszeMiasto.pl zapraszają do konkursu. Wygraj bilety na film "Mój biegun" .

Mój biegun- wygraj bilety do kina

Historia najmłodszego w historii zdobywcy gór, Jana Meli, który uległ poważnemu wypadkowi.

Konkurs TYLKO dla zarejestrowanych użytkowników!

Zarejestruj się w naszym serwisie i stwórz swój unikalny profil - slask.naszemiasto.pl/rejestracja/.

Aby wygrać podwójne zaproszenie na film "Mój biegun" - lub na każdy inny film wyświetlany w kinie Helios, za wyjątkiem filmów w systemie 3 D - do wykorzystania do 1 stycznia 2014 w kinie Helios w Dąbrowie Górniczej, Sosnowcu lub w Katowicach, należy tylko w 2-3 zdaniach odpowiedzieć na pytanie:

"Dlaczego chciałbyś wygrać bilety na film "Mój biegun"?

Odpowiedzi wraz ze swoim mailem wpisujcie poniżej w komentarzach.

28 października 2013 wybierzemy najciekawsze odpowiedzi. Nagroda - podwójne zaproszenie do kina, będzie do odebrania w naszej redakcji: Media Centrum, ul. Baczyńskiego 25 a, 41-203 Sosnowiec.Nasze konkursy internetowe...

Zwycięskie komentarze:

- Chciałabym bardzo zobaczyć ten film z pewną osobą, której brakuje wiary w siebie i swoje możliwości. Film ten uskrzydla, mobilizuje, otwiera oczy na prawdziwe trudności. Każdy co jakiś czas powinien powtarzać sobie, że chcieć to móc. W każdym drzemie siła, a Jasiek jest tylko pretekstem żebyśmy sobie o tym przypomnieli. Ten film nie ma być laurką dla Jaśka ani peanem na cześć wschodzącej gwiazdy Macieja Musiał, jedynie historią życia jednego z nas.


- Chciałabym wygrać te bilety, ponieważ uwielbiam takie życiowe historie o ludziach którzy walczą do końca. I starają się spełnić swoje marzenia. Poza tym uwielbiam aktora wcielającego się w Jasia Melę. Podobno jest to bardzo uczuciowy i strasznie wzruszający film. Chciałabym bardzo obejrzeć ten film po to aby zobaczyć że jeżeli ktoś jest niepełnosprawny może uwierzyć w siebie i pokonać wszystkie zloty i upadki oraz problemy, a w tym spełnić swoje, najszczersze marzenia. Mam nadzieję że więcej będzie takich filmów które będą pokazywać takie historie jak pokazali w tym filmie o Jasiu Meli, który zdobył biegun. Warto pokonywać swoje marzenia i pomagać innym, niepełnosprawnym którzy cierpią realizować ich marzenia.

Komentarze (29)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

marka2002.98@wp.pl (gość)

Chciałabym obejrzeć ten film ponieważ interesuje sie aktorstwem i jestem ciekawa jak zrobili że Maciej Musiał nie ma w połowie nóg. A tak naprawde je ma :)

zabraniakj@...

Witam, chciałabym obejrzeć ten film by poznać historię Jaśka.
(zabraniakj@gmail.com)

Emi

Chciałabym wygrać bilety do kina na "Mój biegun" , aby poznać historię najmłodszego w historii zdobywcy biegunów, północnego i południowego oraz pierwszego niepełnosprawnego, któremu udało się zdobyć dwa bieguny w jednym roku. Poza tym uważam, że film ten to dobra lekcja pokory oraz nauka, że nigdy nie powinniśmy tracić nadziei i doceniać to co mamy.
egoldysiak@tlen.pl

wmk88

Dziś często narzekamy na wiele spraw i problemów, które wydają się być nie do przeskoczenia. Praca, obowiązki i codzienna bieganina sprawia, że często zapominamy o tym, że jedyne o co warto się martwić w życiu to zdrowie. Myślę, że ten film choć trochę mi o tym przypomni.

e-mail: wmk88@o2.pl

jozia

Chciałabym zobaczyć Bartłomieja Topę w roli ojca Jasia. To jeden z moich ulubionych polskich aktorów, który w filmach Wojtka Smarzowskiego, jako aktor, dojrzał i nie raz zaskoczył nas swoją grą. W filmie "Mój biegun" pokaże coś nowego - chętnie więc zobaczę ten film.

lipska88@o2.pl

Aga galaxy

Ponieważ chciałabym się przekonać czy film rzeczywiście jest tak dobry jak pokazują to media,a dodatkowo jest to piękna historia o zwycięstwie umysłu nad ciałem,walce z przeciwnościami i jest to film na faktach i to takich faktach które nie są mi do końca znane. galaxy.com@poczta.fm

Bartek06

Chciałbym wygrać te bilety ponieważ wziąłbym wtedy na ten film swoją narzeczoną byśmy się razem mogli przekonać że życie to nie tylko cudowne chwile we dwoje ale także problemy,tragedie,wzloty i upadki. elbrus06@gmail.com

syfon

Ponieważ to film o przełamywaniu słabości, triumfie ducha, szukaniu od nowa nadziei, każdy z nas ma jakieś swoje słabości i walczy z nimi każdego dnia nie tracąc wiary w to że będzie lepiej ja chciałbym zobaczyć ten film ze względu na na to że wiara w ludzi czyni cuda.
enero@interia.eu

pełnosprawny (gość)

Niepełnosprawnych NIE Z WŁASNEJ WINY I GŁUPOTY są setki tysięcy w kraju.KTO IM POMOŻE???

karolka

Chciałabym wygrać te bilety, ponieważ uwielbiam takie życiowe historie o ludziach którzy walczą do końca. I starają się spełnić swoje marzenia. Poza tym uwielbiam aktora wcielającego się w Jasia Melę. Podobno jest to bardzo uczuciowy i strasznie wzruszający film. Chciałabym bardzo obejrzeć ten film po to aby zobaczyć że jeżeli ktoś jest niepełnosprawny może uwierzyć w siebie i pokonać wszystkie zloty i upadki oraz problemy, a w tym spełnić swoje, najszczersze marzenia. Mam nadzieję że więcej będzie takich filmów które będą pokazywać takie historie jak pokazali w tym filmie o Jasiu Meli, który zdobył biegun. Warto pokonywać swoje marzenia i pomagać innym, niepełnosprawnym którzy cierpią realizować ich marzenia.
kufelek150@onet.pl