Morawiecki: Nie wstydzę się być Janosikiem [MEMY] Co premier miał na myśli?

We wtorek, 10 października, premier Morawiecki chwalił się podpisaną umową, dzięki której Polskie Koleje Linowe wrócą w polskie ręce. Wywiad, który transmitowała Telewizja Polska odbywał się na zboczu Kasprowego Wierchu. W trakcie wywiadu premier przypomniał rozmowę z jednym z górali w Zakopanem: "Powiedział mi, że jestem Janosikiem, bo zabieram mafiom VAT-owskim, a daję dzieciom. Ja się tego nie wstydzę". Wypowiedź szczególnie przypadła do gustu internautom, którzy na swój sposób komentują sytuację w mediach społecznościowych. Zobacz reakcję internetu w galerii memów.
 demotywatory.pl / paczaizm.pl / internet

TK

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

12.10.2018, 14:33

'' A ODBIORCY GAZU NIE ODCZUJĄ PODWYŻEK '' KTO TO POWIEDZIAŁ

11.10.2018, 16:40

A dla niego bogaci to wszyscy, którzy są spoza Piss - powinni wszystko oddać biednym pisowcom, w szczególności ich wspaniałym przywódcom !

10.10.2018, 23:20

To postac niczym z piekla rodem

10.10.2018, 21:47

Morawiecki za nazwanie połowy Polaków złodziejami na swoich plakatach powinien się podać do dymisji! Przypomnę ich hasło: "Pis zabrał miliony złodziejom i dał dzieciom". Ponieważ moje dziecko (jedynak) nie zobaczyło z tych milionów ani złamanego grosza, a ja pracuję i płacę podatki m.in. na pińcet plus dla innych dzieci, zostałem przez tego człowieka nazwany złodziejem. Ten rząd to największa kara, jaka mogła spotkać ten kraj od 89 roku... Mojego głosu już nigdy więcej nie zobaczą!

10.10.2018, 21:34

@lech - współczuję w takim razie słabego wzroku...

10.10.2018, 21:33

Szkoda, że tylko dzieci gorszego sortu (a więc m.in. jedynaki) nie dostają z tego ani grosza... Zamiast kupić córce zabawkę, składam się w podatkach na zabawki dla lepszego sortu.

10.10.2018, 20:12

lech. Zastanów się, czy ON Ciebie szanuje plecąc takie bzdury.

10.10.2018, 19:28

Niemiecki koncern medialny Verlagsgruppe Passau do którego należy ta szmatława strona znowu podjudza i manipuluje

10.10.2018, 18:59

Współczesny Janosik vel Krzywogębny - grabić BIEDNYCH i rozdawać bogatym oto jego dewiza

10.10.2018, 16:31

Man nadzieję aby rząd komediantów szybko się skończył.

10.10.2018, 16:28

Te memy to już chyba przedszkolaki z Żywca robią. Może wszyscy w tym powiecie są debil.mi ??

10.10.2018, 13:41

A ja go szanuje i uwazam za dobrego premiera