To już piętnasta edycja naszej akcji „Fiskus podpowiada” przygotowanej przy współpracy z Loży Katowickiej BCC, w ramach której radzimy, jak bezbłędnie wypełnić zeznanie podatkowe.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Jak zwykle publikujemy porady przygotowane przez ekspertów z Urzędu Kontroli Skarbowej w Katowicach, które ułatwiają wypełnienie PIT. Daty publikacji na łamach „Dziennika Zachodniego” to 5, 12, 19, 26 kwietnia. Wszystkie porady – w obszerniejszej formie – zamieszczamy na stronach internetowych.

Warto więc zapamiętać ten adres: slask.naszemiasto.pl/serwisy/pit2012 oraz daty publikacji w DZ, bo regularne czytanie po prostu się przyda i... opłaci.

Jednocześnie zapraszamy bowiem wszystkich Czytelników do udziału w konkursie z cennymi nagrodami.

Żeby je zdobyć, wystarczy uważnie czytać porady, a następnie odpowiedzieć prawidłowo na pytania, które ukażą się w wydaniu magazynowym naszej gazety, 27 kwietnia. Tego dnia opublikujemy też adres, na który trzeba będzie przesłać kupony konkursowe.

Życzymy dobrej lektury i powodzenia w konkursie.

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

ZaZo (gość)

"FISKUS", czy "PISKUS"!?. Czy DZ nie potrafi mowic po POLSKU!?. DZ wzial Ankielskie slowo: "Fiscal", co znaczy: roczne finansowe rozliczenie!. Przestancie sie w koncu osmieszac z ta Amerykansko- Polska GWARA!!. Prosze pisac po POLSKU!. F I S K U S!-bardzo smutne niszczenie naszej POLSKIEJ MOWY!!