Nie uwierzysz, że ci ludzie pochodzą z woj. śląskiego! [TOP 100]

Znani muzycy, dziennikarze, sportowcy czy aktorzy. Zobacz jakie sławy urodziły się i wychowały w województwie śląskim. Kliknij w "zobacz galerię".
Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum oraz Politykę Prywatności.

16.10.2018, 21:14

.. Najbardziej rozwalające są zdjęcia w dwu różnych miejscach ( nie po sobie) barci Golców ..... drogi autorze BLIŹNIĘTA prawie zawsze rodzą się w tym samym miejscu i czasie !.... Na pewno w PL.......:).. Handke jest 2 razy.. Wpis o Anij Rubik jest kwintesencja ' nie mam o czym pisać to pisze o czymkolwiek .. "Chociaż nie pochodzi z Częstochowy, to jest związana z miastem" a tak w ogóle to urodziła się w Rzeszowie .. To Ania pochodzi według was ze śląska czy tez nie !?

16.10.2018, 13:06

Dobrze ze J. K i A D nie urodzili się na ukochanym naszym Śląsku było by wstyd.

16.10.2018, 11:19

Może nie sławny ale znany

Jarosław Szymczyk - Gliwice

15.10.2018, 21:23

Nigdy bym nie wymyślił że Kutz czy Hanke są ze Śląska. Po za tym ci ludzie nie urodzili się w województwie Śląskim. Może Katowickim, Bielsko-Bialskim czy Częstochowskim.

14.10.2018, 20:00

Podest Basiura to czysty gorol.Juz wiem czemu go nie trawie.Kazdy osobnik z Sosnowca to szubrawiec i swinia co zawsze cos knuje.Temu tez z geby zle patrzy.Poza tym od kiedy sosnowiec jest na Śląsku?

11.10.2018, 15:49

Warszawa,Lwów itd. to Śląsk? Od kiedy

11.10.2018, 13:27

Ania Guzik nie urodziła się w Bielsku tylko w Katowicach, wiem, bo chodziłem z nią do szkoły podstawowej :-)

11.10.2018, 11:22

Rzeczywiście trudno uwierzyć, że w takim miejscu jak Śląsk mógł urodzić się ktokolwiek sławny albo ważny...