Furorę w internecie robi fanpage na Facebooku "Nieoznakowane radiowozy Policji" - polubiło go już ponad 130 tys. internautów! Internauci publikują w nim zdjęcia nieoznakowanych radiowozów.

Zdjęcia radiowozów pochodzą z serwisu fotoradary.net - administratora fanpagu facebook.com/nieoznakowaneradiowozy.

Nieoznakowane radiowozy policji w woj. śląskim [ZDJĘCIA]Rozmowa z założycielem fanpagu "Nieoznakowane radiowozy Policji".

Jak oceniasz woj. śląskie pod względem jakości nieoznakowanych radiowozów policyjnych? Wyprzedzamy inne regiony?


Śląskie raczej odstaje od pozostałych województw. Kiedyś jeździł tutaj chociażby świetny opel OPC insignia w ITD, jednak w chwili obecnej został on przekazany do policji w Poznaniu. W Śląskiem niedoinwestowanie w tego typu sprzęt jest wydaje mi się - spore. Jeżdżą tutaj starsze 8-letnie ople vectra 2,0 turbo i 2,8 V6 turbo czy kilka opli insigni 2,0 turbo.

A w innych województwach?

W innych rejonach Polski mamy 300 konne dobre passaty ze szwajcarskiego dofinansowania albo teraz niedawno z tego samego programu ople opc po "lifcie" już w komendach w Wyszkowie i Radomiu. Popularne są też volkswageny passaty czy skody superb.

Najciekawsze nieoznakowane radiowozy w Polsce?

To najprawdopodobniej dwa rodzynki - 300 konne Mitsubishi Lancer Evolution z Białegostoku czy bmw 530d z Kielc.

Rzecznik śląskiej policji odpowiada! Czytaj więcej:
Nieoznakowane radiowozy śląskiej policji to złom? Rzecznik odpowiada

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij


Czytaj również:

Policjant w pościgu rozbił nieoznakowany radiowóz, czy sam za niego zapłaci? [Wypadek radiowozu w Rybniku]

Wypadek nieoznakowanego radiowozu w Mikołowie na DK 44. Ranni policjanci i trzech nastolatków

Moto

Komentarze (33)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

szofer (gość)

Tylko nieudaczni kierowcy i piraci boją się nieoznakowanych samochodów policji.Takich samochodów powinno być więcej.

gość (gość)

łatwo je rozpoznać i bez tych zdjęć.zachowują się tak charakterystycznie że od razu widać że to nie jest właściciel samochodu i coś z nim ( kierowcą) jest nie tak...mogą co tydzień zmieniać i tak będzie wiadomo o co chodzi.

hela (gość)

Nieoznakowanych radiowozów, kryjących się po krzokach nie powinno być,tylko wszystkie oznakowane widoczne na trasie.Chodzi wyłącznie o kase

kierowca (gość)

Bardzo dobrze że są nieoznakowane radiowozy a z obserwacji wiem że stale zmieniają tablice rejestracyjne i bardzo dobrze.Czasem należałoby posłać dwa takie radiowozy na DK 88 pomiędzy Zabrzem a Bytomiem bo gdy kierowcy zauważą taki samochód już w akcji z włączonym niebieskimi światłami to wiedzą iż drugiego już na trasie nie ma to wtedy to już jest autostrada a skutki widoczne w postaci wielu przydrożnych krzyży szczególnie widocznych w okolicach dnia zmarłych.

poldek (gość)

Najwyższa pora, żeby policjanci zaczęli jeździć nieoznakowanymi, zwykłymi miejskimi autami i zaczęli ścigać "telefonistów", wszelkiej maści wymuszaczy, omijających samochody na przejściach, rowerzystów bez świateł i tych jeżdżących drogą, gdy obok jest DDR, itd, itp

CPN (gość) (kukj)

Witam serdecznie Pana. Wykorzystam nr IP do złożenia zawiadomienia z powództwa cywilnego o naruszenie moich dóbr osobistych. Pozdrawiam i do zobaczenia:) Na to czekałem. Stonoga z tej strony:)

CPN (gość) (kukj)

Witam serdecznie Pana. Wykorzystam nr IP do złożenia zawiadomienia z powództwa cywilnego o naruszenie moich dóbr osobistych. Pozdrawiam i do zobaczenia:) Na to czekałem. Stonoga z tej strony:)

Roman (gość)

Jestem za radykalnym ściganiem piratów drogowych bo chcę przeżyć jadąc samochodem jednocześnie mam nadzieję iż kierowcy tych radiowozów będą także przestrzegać przepisów ruchu drogowego.
Obserwując jazdę kilku oznakowanych radiowozów w Rudzie Śląskiej to kierowcy tych radiowozów dawno już powinni utracić prawo jazdy za nieprzestrzeganie przepisów ruchu drogowego.Mam nadzieję iż Komendant Miejski Policji w Rudzie Śląskiej przyjrzy się swoim podwładnym piratom drogowym i zrobi porządek na własnym podwórku

sprawiedliwy (gość)

zaprojektowany przez partaczy i złodziei rupieć którego zadaniem jest wyciągniecie jak największej ilości pieniędzy od właściciela pojazdu na korzyść rządu i skarbu państwa

kukj (gość) (CPN)

no cóż z tego że masz CPNy i możesz sobie tutaj poszydzić przed komputerkiem jak wychodzisz na ulicę i może sie z ciebie pośmiać i zmieszać z kałem zwykły krawężnik kmieciu

CPN (gość) (3316)

Sami nieudacznicy jednak trafiają do policji, tak jest i było. Kto po 89 roku miał rozum to dzisiaj już od dawna są prezesami własnych firm. Nieudacznicy bez matur trafili do nowych struktur, w mundurze zrobili matury wieczorowo, później byle studia zaocznie za świnie, pseudo szkolenie w szczytnie i na stołek i emeryturę. Tylko, że to powinny być renty za brak mózgu. Ja dosłownie od kilkunastu lat mam 3 stacje paliw i śmiać mi się chce z mundurówki , gdzie jeden drugiego utopi za 50 zeta, buhahhahha....