Portret poszukiwanego mężczyzny.

(© KWP Katowice)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Katowicka policja opublikowała portret pamięciowy jednego ze sprawców i prosi o pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Żorscy policjanci poszukują sprawcy trzech rozbojów, do których doszło na terenie miasta. Pierwsze zdarzenie miało miejsce na ulicy Wodzisławskiej w sklepie spożywczym, gdzie zamaskowani sprawcy ukradli 500 złotych. Następne dwa zdarzenia miały miejsce na ulicy Szerokiej i Bankowej. W tym pierwszym przypadku sprawcy użyli gazu łzawiącego i ukradli 300 złotych. Podobny scenariusz wydarzeń miał miejsce na ul.Bankowej.

Na podstawie zebranych informacji rysownicy z Laboratorium Kryminalnego KWP w Katowicach opracowali portret pamięciowy jednego ze sprawców.

To mężczyzna w wieku 25-30 lat, o szczupłej sylwetce, około 170 cm wzrostu, jasnych oczach, ustach średniej długości i grubości. Sprawca posiada zasinienie pod lewym okiem. W chwili popełnienia przestępstw miał założony na głowę kaptur.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości poszukiwanego sprawcy proszone są o kontakt z policjantami z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Żorach (32) 47 88 200, (32) 47 88 232, (32) 47 88 281 lub z najbliższą jednostka policji pod nr. tel. alarmowych 112 i 997.

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

rick (gość)

.. Wiem gdzie i kiedy go można znaleźć. Co wtorek w telewizji Fox w serialu Walking dead...