Mecz Polska - Korea Płd [MEMY]. Oj dziej się w Chorzowie! Reprezentacja Polski po ponad ośmiu latach przerwy wróciła na Stadion Śląski. Już w pierwszej połowie mieliśmy piękne gole Lewandowskiego i Grosickiego! Niestety w drugiej połowie Koreańczycy w dwie minuty strzelają nam dwa do bramki... jednak w doliczonym czasie gry sytuację ratuje Zieliński. Kończymy mecz z wynikiem 3:2! Zobacz w galerii powyżej, jak mecz komentują internauci...

Polska - Korea Płd. MEMY po meczu. Co za emocje na Stadionie Ślaskim w Chorzowie!

Zwycięski powrót reprezentacji Polski na Stadion Śląski. Piotr Zieliński zapewnił w doliczonym czasie gry wygraną z Koreą Płd. 3:2

Zwycięstwo piłkarskiej reprezentacji Polski na nowym Stadionie Śląskim. Towarzyski mecz z Koreą Południową zakończył się wynikiem 3:2. Gole dla Polski strzelili Robert Lewandowski, Kamil Grosicki i Piotr Zieliński. Kolejny mecz kadra Adama Nawałki rozegra ósmego czerwca w Poznaniu. Rywalem będzie reprezentacja Chile.

Zobacz ponad setkę fotek z meczu Polska - Korea Płd - kliknij TUTAJ!

Byliście na meczu? Znajdźcie się na zdjęciach! Zobacz olbrzymią galerię kibiców, kliknij tutaj:
Mecz Polska - Korea Południowa. 53 tys. widzów na Stadionie Ślaskim [ZDJĘCIA kibiców]