Polska mafia w latach 90. Zobacz jak żyli! [ZDJĘCIA]. Drogie samochody, luksusowe rezydencje i bogactwo...

Drogie samochody, luksusowe rezydencje i niewyobrażalne bogactwo zdobyte dzięki haraczom, przemytowi narkotyków i korumpowaniu polityków. W latach 90. byli królami życia. Kulisy życia gangsterów ujawnił na zdjęciach Jarosław S. pseudonim Masa, jeden z kluczowych świadków w procesach Pruszkowa. Zdjęcia wykorzystane za zgodą Jarosława S. Obejrzyjcie kulisy życia polskiej mafii.

red

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

14.12.2018, 04:59

Jacy to królowie życia mój ojciec w tamtych latach też miał mercedesa i na wycieczki że jeździli z mamą po chorwacjach Grecja i też kupil dom a nie jest gangsterem tylko miał lep na karku heee

04.12.2018, 20:07

Podobną mafie ma Będziński wymiar sprawiedliwości w której wyroki załatwia sie na telefon po znajomosci

03.12.2018, 08:38

Jacyś tacy w ogóle nie wydziarani Ci kolesie. I to ma być gangsta?

02.12.2018, 13:04

Prawdziwa mafia to WSI a ci na zdjęciach to polski koloryt,phi.

02.12.2018, 11:36

w POlsce tylko bandzior i złodziej ma się dobrze a kto uczciwie pracuje ma kopa w dupę

01.12.2018, 19:27

połowa z was jak w 90 tych latach miała 20-25 lat to chodziła pieszo lub pożyczała od starych malucha nie mówiąc już o komórce czy takim mercedesie jak na zdjęciu albo o wycieczkach zagranicznych. Takie luksusy to może w reklamach widzieliście jak mieliście kolorowy telewizor :)))))

01.12.2018, 19:16

kto miał w 90 latach 3 lata i g... w majtkach niech sie nie wypowiada -tak bedzie najlepiej. Połowa społeczeństwa dostała w ryj i na kuroniówce siedzieli bo to pokolenie nie od razu przestawiło się na kapitalizm, bieda aż piszczy. Praktycznie z dnia na dzień zostawali bez roboty bo ten w mokasynach i białych skarpetkach puścił fabrykę za bez cen. Kto miał troche grosza i polotu zrobił biznes życia bo rynek był chłonny, nie było konkurencji tak jak teraz. Moim zdaniem złote czasy które się nie wrócą nigdy mozna było się dorobić praktycznie na wszystkim

01.12.2018, 18:13

W czasach rządów PO,wyznacznikiem luksusu i bogactwa polskich mafiozów były białe skarpetki które można zobaczyć na zdjęciach.To w takich skarpetkach miał puszczać oszustów i złodziei były prezydent Lech Wałęsa.

01.12.2018, 17:40

I do tego celebryta Masa, który rozpruł się jak stare prześcieradło, zwykłe obszczymurki wokół których tworzy się niepotrzebne opowieści.

01.12.2018, 16:40

Gangsterka trzepakowa:) Oni koło bogactwa nawet nie stali, a co dopiero mówić, że go posiadali. Zwykłe bandziory, które całe życie sr*ły za stodołą i jak ujrzeli potem muszlę klozetową to wydawało im się, że to bogactwo.

01.12.2018, 12:50

w naszym socjaldemokratycznym kraju najłatwiej ograbić uczciwego obywatela który uzbierał z uczciwej pracy trochę grosza, z uczciwych obywateli którzy płacą podatki większość płynie na patologię w której teoria nadal działa jak za komuny wszystko za darmo nie pracuj bo się nie opłaca, resztę kasuje mafia, nawet jak będziesz uczciwie pracował 500 lat to zostaniesz ogołocony przez podatki i podatki od podatków nic ci się nie należy za wszystko trzeba płacić taka jest przyszłość w naszym dzikim kraju.

30.11.2018, 22:18

Stare polskie powiedzenie ,, wyrósł jak brzoza a głupi jak koza" idealnie pasuje to tego Pana JS. Wielki chłop a okazał sie ,,babą" mimo wagi 70 kg czyli typowy ,,leszek"nigdy nie kapowałem bo mam charakter , nigdy nie chodziłem na skargę jak mnie docierali silniejsi

30.11.2018, 12:58

Gdzie te luksusy?

30.11.2018, 08:20

Jaki kraj, taka mafia.....