Silny wiatr zmusił organizatorów narciarskiego Pucharu Świata w skokach w szwajcarskim Engelbergu do odwołania piątkowego treningu i kwalifikacji.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Początkowo trening miał się rozpocząć o godzinie 12.00, a kwalifikacje godzinę później. Z powodu porywistego wiatru gospodarze przesunęli starty o godzinę, a później odwołali zaplanowane na piątek imprezy.

Polecamy: Wszystko o sportach zimowych w regionie!

W sobotnim programie rywalizacji na obiekcie HS 137, na godz. 12.45 planowana była seria próbna, a o 13.45 pierwsza kolejka finałowa. W tej sytuacji przed południem muszą odbyć się także kwalifikacje.

W Engelbergu wystąpi siódemka podopiecznych trenerów Łukasza Kruczka i Zbigniewa Klimowskiego: Kamil Stoch, Piotr Żyła, Stefan Hula, Dawid Kubacki, Maciej Kot, Jan Ziobro oraz Marcin Bachleda, który zastąpił występującego dotychczas w poprzednich zawodach Pucharu Świata w Kuusamo i Lillehammer Krzysztofa Miętusa.

WSZYSTKO O PIŁCE NOŻNEJ W WOJEWÓDZTWIE ŚLĄSKIM!


Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez POLSKAPRESSE Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!