Ranking Szkół Ponadgimnazjalnych 2013 Perspektyw i Rzeczpospoplitej

Ranking Szkół Ponadgimnazjalnych 2013 Perspektyw i Rzeczpospoplitej (© ARC Dziennik Zachodni)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W nocy ze środy na czwartek po raz 15. opublikowany został ranking najlepszych liceów i techników w kraju. Przygotowała go Fundacja Perspektywy oraz dziennik Rzeczpospolita. Wśród stu najlepszych szkół nie zabrakło placówek z naszego regionu. ZOBACZ, na jakich miejscach uplasowały się w najnowszym wydaniu rankingu.

Wśród liceów na liście 100 najlepszych liceów w tym roku znalazło się 9 liceów w woj. śląskim. Widać też duże zmiany oraz są placówki, które po raz pierwszy znalazły się w rankingu. Choć regionalnym liderem, niezmiennie od wielu lat, jest V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku Białej.

ZOBACZ KONIECZNIE:
Ogólnopolski Ranking Liceów 2013 KLIKNIJ I POBIERZ MIEJSCA 1-50
Ogólnopolski ranking Liceów 2013 KLIKNIJ I POBIERZ MIEJSCA 51-100

Porównaj z rankingiem 2012 KLIKNIJ TUTAJ

W tym roku bielska szkoła zajęła 20. pozycję.

Zobacz na których miejscach uplasowały się pozostałe licea i technika z terenu woj. śląskiego...
*Zachwycający pokaz fajerwerków na Nowy Rok w Katowicach ZOBACZ ZDJĘCIA
*Horoskop na 2013 rok ZOBACZ, CO MÓWIĄ KARTY
*Morderstwo w Grodźcu: Syn zabił swoich rodziców i uciekł. ZOBACZ TWARZ ZABÓJCY
*Akt oskarżenia wobec matki Madzi z Sosnowca TRZY ZARZUTY

Komentarze (5)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Czytelnik (gość)

Ojej co się stało ze szkołami w Dąbrowie Górniczej - nie brały udziału w rankingu czy nie zakwalifikowane nawet nie zostały do branie udziału???Panie Prezydencie Podraza proszę o wyjaśnienie czytelnikom jak to się stało - jakie miejsca zajęły nasze Licea a jeśli nie brały udziału w rankingu do dlaczego.Co mamy mówić znajomym z innych miast ( brak zdolnej młodzieży,źli nauczyciele,zły dobór dyrektorów szkół )?????

pogrom w Centrum Edukacji w Zabrzu (gość)

CENTRUM EDUKACJI w Zabrzu to numer 1, bo skreśliło z listy uczniów najlepszą uczennicę Ilonę Kazimieruk na sygnaturze innej uczennicy i wydało ją na ZAGŁĄDĘ w ręce bandyty i pedofila we Włodawie