Śląskie: Kto wygrał wybory 2018? WYNIKI [nowi prezydenci i burmistrzowie]. Gdzie II tura? [OFICJALNE DANE]

Sprawdź WYNIKI wyborów 2018 w woj. śląskim! Kto został prezydentem, burmistrzem, a gdzie będzie II tura? Publikujemy oficjalne już wyniki! Kliknij w "zobacz galerię" i sprawdź poszczególne miasta.

red.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

28.10.2018, 19:56

Syndrom niewolnika.

28.10.2018, 17:55

Lepiej Berg any wygral moze ktos bedzie o ludzi dbal

27.10.2018, 15:05

J

25.10.2018, 21:10

Do Wincjusza
Niestety w Chorzowie mamy to samo: te same twarze, nazwiska, układy, zadłużone miasto i zmiany w mieście ale robione na pokaz. Zmiany ( np. remonty ulic).które po krótkim czasie wyglądają jak przed zmianami.
Pani Tatiano, aż boję się pomyśleć jak Chorzów będzie wyglądał ( o ile będzie nadal istniał) po kolejnych 5 latach rządów Popaprańców.

25.10.2018, 16:58

Niezdowoleni tylko tutaj piszą? Miejsce żali. Brawo Chorzów za mądrość! Gratylacje Panie Andrzeju!

25.10.2018, 16:57

Najgorsze jest to, że mieszkańcy niektórych miast, jak np. w Dąbrowie Górniczej, nie widzą, że głosują ciagle na te same nazwiska i nic się w mieście nie zmienia, a nawet jest coraz gorzej! Za Podrazy dług miasta wynosi prawie 400 mln. Aż boje się pomysleć, co się stanie jeśli by Bazylak wygrał

25.10.2018, 12:55

ludzie już dawno stracili rozum -.- a ja w nich wiarę

25.10.2018, 12:38

PO narobiło tyle afer, tylko złego, tyle oszustw a wy głupi ciemnogród dalej na nich głosujecie?!

25.10.2018, 12:06

i najgorsze w tym jest to że ludzie cały czas się na to nabierają!

25.10.2018, 11:17

SingleOne, masz rację przez 3 lata za przeproszeniem chu.. robią a przed wyborami obiecanki cacanki spotkania z mieszkańcami obiecywanie a potem w dupie mają wyborców, dopiero za kolejne 4 lata sobie przypominają..

25.10.2018, 10:57

Jak ma się życie i jego standard polepszać skoro do samorządów od lat są wybierane jedne i te same mordy... masakra

23.10.2018, 11:45

Znowu te same twarze, te same metody, te same nierealizowane pomysły, układanie stanowisk, degradacja miejsc zielonych, mieszanie ludziom w głowach, dalszy ciąg afer itp. Czyli wszystko po staremu, a mogło być lepiej. Kto zawinił ludzie, czy układ?

22.10.2018, 21:11

Max

22.10.2018, 21:11

Gdzie są wyniki z miast Pszów, Radlin, Rydułtowy, Kuźnia Raciborska. Region zachodni już na Śląsku nie leży?

22.10.2018, 19:21

ò

22.10.2018, 18:12

czerwony bedzin

22.10.2018, 16:01

W Dąbrowie Górniczej Komuniści dalej walczą, ale "na drzwach zamiast liści..."

22.10.2018, 13:30

Wołosz to pan NIKT, to sługus wójcika, za którego NIERZĄDÓW 2 kadencji(!) miasto Bytom zaczęło się walić, gdyż kopalnie pozamykano i nie było już kasy z funduszu szkód górniczych a tandem wołosz-wójcik pili i balowali nie remontując kamienic. Miasto wyglądało jak po działaniach wojennych, zabite deskami okna wyludnionych kamienic. Prezydent Bartyla zaczął to zmieniać i miasto rozkwita. Sprowadził zagranicznych inwestorów i są nowe miejsca pracy dla ludzi. Wołosz to "WALĄCE SIĘ WÓJCIKOWO" bis, jak nazywali Bytom mieszkańcy. Ludzie! Doceńcie NAJLEPSZEGO PREZYDENTA JAKIEGO KIEDYKOLWIEK MIAŁO NASZE MIASTO BYTOM, jest nim właśnie prezydent Damian Bartyla. Jestem na co dzień za PiSem ale w tym przypadku NIE! Mam jednak nadzieję, że p. Janas z PiS w II turze przekaże głosy swoich wyborców na prezydenta Bartylę. Jeśli nie....dowie się o tym prezes Kaczyński! Wołosz to wójcik, to POpaprani złodzieje!

22.10.2018, 11:46

Ciężko tak przy nazwisku podać przynależność i wynik procentowy.Zatrudniacie tam redaktorów specjalnej troski?

22.10.2018, 11:39

Wkurza mnie za każdym razem to klikanie, tu zawsze jest taki standard na tym portalu?
Aktualizacja wyników, dokładane kolejne slady i żeby je zobaczyć znowu muszę od początku klikać.

22.10.2018, 07:56

Niestety w Chorzowie jest coraz mniej Ślązaków, a ci na pewno nie dopuścili by do wygranej Kotali. Dlatego teraz w Chorzowie mamy 5-cio letnią żałobę

22.10.2018, 07:49

K

22.10.2018, 06:35

no i co?? potwierdzacie że Podbeskidzie to nie SLąśk!!!