Śląskie: REJESTR przestępców seksualnych [październik 2018]. Pedofile i gwałciciele z woj. śląskiego [PEŁNA LISTA]

Pedofile i gwałciciele z woj. śląskiego. Ministerstwo sprawiedliwości aktualizuje na bieżąco nazwiska na liście przestępców seksualnych. W galerii prezentujemy AKTUALNY pełny wykaz przestępców z terenu woj. śląskiego, wraz ze zdjęciami i konkretnymi przestępstwami, których się dopuścili. Kliknij w "zobacz galerię" i sprawdź ten wykaz.
Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum oraz Politykę Prywatności.

10.10.2018, 23:41

Będąc w danym kraju masz się dostosować do jego kultury. Więc romowie mają sie dostosować do naszej kultury i do naszych obyczajów bo u nas seks z osobą poniżej 16 roku życia jest przestępstwem. I gówno mnie obchodzi ich kultura w moim kraju. Jak w ich kulturze jest to normalne to niech spierdalają do swojego kraju a nie narzucają swoje widzimisie.

06.10.2018, 16:15

Inaczej jest w kulturze Romów. ... Trzeba pamiętać, że przecież u nich 13-letnie dziewczynki są poślubione dorosłym mężczyznom. I pojawia się pytanie - czy próbować zmieniać ich świat czy zostawić, jakim jest? - zastanawia się Łukasz Ługowski, pedagog i dyrektor Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii "Kąt" w Warszawie.

Prokuratura oskarżyła 21-letniego Roma z Opolszczyzny o współżycie seksualne z nieletnią. Tyle że dla społeczności romskiej ci młodzi są mężem i żoną, bo wzięli ślub zgodnie z obyczajem. - Trzeba by nas wszystkich zamknąć do więzienia - kwituje szef polskich Romów
Podczas przesłuchania Marek K. przyznał się do współżycia z Agnieszką. Tłumaczył, że w romskiej tradycji to normalne, że mężczyźni "żenią się" z dziewczynami nawet 12- czy 13-letnimi.
Władysław Kwiatkowski, szef Stowarzyszenia Romów Polskich z Gliwic, uważa, że władze nie powinny się w te sprawy mieszać. - Bo to typowo romska sprawa i władze powinny nam dać spokój. Ja miałem 14 lat, kiedy zostałem ojcem - podkreśla. ...rozmowa o sprawach intymnych dla Romów już jest czymś bardzo niestosownym, to są rzeczy tabu, o tym nie powinno się wspominać.

O tym nie wspominajmy, ich broni nadzwyczajna kasta, a Polacy sponsorują im dostatnie życie w naszym kraju nie pracując i nie płacąc podatków ale za samo oglądanie takich obrazów polskojęzyczne sądy skazują, a prawdziwi pedofile są bezkarni.

06.10.2018, 11:37

..... czyli na Śląsku nie ma Księży pedałów ???

05.10.2018, 18:18

zastępca dyrektora S 29 w Zabrzu Elżbieta B. umożliwiła Beacie T. kierowanie ucznia w czasie lekcji w IV LO w Zabrzu...do budynku SP 29 na ulicy Budowlanej 26, gdzie czekał na nie go instruktor nauki jazdy PIOTR

05.10.2018, 17:50

nauczycielka IV LO w Zabrzu Beata T. porwała ucznia na sprzedaż do BUR DELU

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Więcej na temat:
Więcej na temat:

Powiązane