Ślub w górach - to się opłaca!

Materiał informacyjny
Tradycja nakazuje organizację ślubu w kościele parafialnym, do którego należy panna młoda. Tej myśli wciąż trzyma się wielu narzeczonych, w szczególności tych, którzy mieszkają w tej samej miejscowości lub w niedalekiej odległości.

Są jednak i takie pary, które poznały się przez Internet, na wakacjach czy szkoleniu, i które dzieli nawet kilkaset kilometrów. Te poszukują miejscowości, które zapewni nie tylko cudowne miejsce na wspaniałą ceremonię ślubną, ale również i w niedalekiej odległości salę na przyjęcie weselne wraz z możliwością zakwaterowania przybyłych gości.

Coraz większą popularnością wśród nowożeńców cieszy się Beskid Śląski. Tu, pośród zachwycającego krajobrazu jest miejscowość szczególna, nie tylko ze względu na niepowtarzalne widoki górskich szczytów. Wesele w Szczyrku to marzenie niejednej pary. I trudno się temu dziwić.

Zabytkowe sanktuarium, w którym objawiła się Matka Boska, to idealne miejsce na ślub. Natomiast przyjęcie weselne zorganizowane np. 200 metrów obok – w Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo, to świetna propozycja zwłaszcza dla tych osób, które myślą w tym dniu również o swoich gościach, doskonale zdając sobie sprawę z trudności i kosztów jakie wiążą się z przemieszczaniem się gości między kościołem a salą weselną.

Ten kto choć raz był na przyjęciu weselnym, ten wie, że sale weselne w Szczyrku są dopasowane do potrzeb każdego. Można tu zorganizować przyjęcie na mniej niż 50 osób, tradycyjne wesele do 150 uczestników oraz wesele z udziałem kilkuset gości. Wystrój sali, liczba gorących dań, zakres cenowy i inne newralgiczne elementy są tutaj ustalane indywidualnie z klientami przez doświadczonych konsultantów ślubnych lub menedżerów obiektów weselnych i sal.

Co wielu powinno zainteresować, ceny wesel w Szczyrku częstokroć są dużo atrakcyjniejsze niż w większych miastach Górnego Śląska, nie wspominając już o kosztach wesel w dużych miastach tj. Kraków, Warszawa, Wrocław czy Gdańsk.

Jako że Szczyrk jest miejscowością turystyczną, to młode pary nie muszą się martwić o dostępność noclegów. Noclegi dla gości weselnych w Szczyrku cieszą się tak dużą popularnością, że korzystają z nich również osoby, które organizują wesela w pobliskich miejscowościach. Często dużo bardziej opłaca się wynająć autobus, który przetransportuje wszystkich Gości do obiektu noclegowego, aniżeli kwaterować ich na miejscu w drogim hotelu lub w kilku różnych obiektach (gdy w miejscu wesela braknie miejsc noclegowych). To popularne i sprawdzone rozwiązanie. Daje również możliwość zorganizowania poprawin następnego dnia.

Jednocześnie najpopularniejszym miejscem w regionie, z największą liczbą pokoi z łazienkami i najbardziej elastycznym podejściem cenowym, jest wspomniane wcześniej Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo w Szczyrku. To obiekt, o którego ofertę noclegów weselnych i ewentualnych poprawin zdecydowanie warto zapytać.

Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo
ul. Wrzosowa 28a
43-370 Szczyrk
tel.: 697 474 147 lub 663 530 447
e-mail: biznes@orle-gniazdo.pl
www: https://www.orle-gniazdo.pl

Więcej na temat:

Wybrane dla Ciebie

Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:

Powiązane