Dzisiaj zaraz o godzinie 5:30 doszło do śmiertelnego wypadku na drodze wojewódzkiej 908, łączącej Tarnowskie Góry z Częstochową. Zderzyły się dwa samochody osobowe.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

- Dzisiaj o godzinie 5:30 na drodze wojewódzkiej numer 908 doszło do zderzenia samochodu Audi A4 z jadącym z naprzeciwka Seatem Leon. Na łuku drogi Audi kierowca Audi wpadając w poślizg stracił panowanie na pojazdem - mówi MM Silesii Wojciech Dolata zastępca Naczelnika Ruchu Drogowego z KMP w Tarnowskich Górach. -  W wyniku zderzenia śmierć ponieśli 40 letni kierowca Audi i 38 letni pasażer. Dodatkowo pozostali 2 pasażerowie Audi i kierowca Seata z obrażeniami trafili do szpitala - dodaje Dolata.

Zobacz również: Śmiertelny wypadek w Rudzie Śląskiej - Chebziu

Tragiczne zdarzenie miało miejsce w okolicach Bibieli, czyli na odcinku pomiędzy Miasteczkiem Śląskim a Kaletami. Na chwile obecną policjanci nie są w stanie określić dokładnych przyczyn wypadku. Prawdopodobnie jak relacjonowali świadkowie, tuż przed łukiem kierowca Audi kończył manewr wyprzedzania, gdyż Seat uderzył w jego bok.

Około 6.50 droga została całkowicie zamknięta przez policję dla ruchu drogowego, na conajmniej 3 godziny. Pojazdy jadące w kierunku Tarnowskich Gór kierowane są przez centrum Kalet, a następnie na Tworóg.

Godzina 12:00 - nie ma utrudnień w ruchu i droga jest przejezdna

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Wojciech Bryński

Błędy.... Na chwile obecną policjanci nie są w stanie określić dokładnych !!!Krzeczyn!!!! wypadku. Prawdopodobnie jak relacjonowali !!!!światkowie!!!!, tuż przed łukiem kierowca[...]