Smog w woj. śląskim - normy przekroczone o kilkaset procent! W tych miastach jest w tej chwili najgorsze powietrze

red.

Śląskie: Dopuszczalne normy pyłów zawieszonych nad naszym regionem we wtorek zostały przekroczone o 600 proc. Kliknij w "zobacz galerię" i sprawdź, w których miastach zostały przekroczone wartości dopuszczalne średnich stężeń 24-godzinnych pyłu zawieszonego PM10 (50 g/m3) najbardziej - tych, w których znajdują się stacje pomiarowe (na podstawie danych z 22 stycznia, godz. 9:00).
Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

23.01.2019, 15:22

https://zrzutka.pl/parking-dla-szczyrku

22.01.2019, 23:07

Jest bida z nędzą, węgiel drogi, pisiory rozdają pieniądze na wódę i dbają tylko o robiącą dzieci patologię, więc biedne babinki palą czym popadnie: butami, meblami, butelkami, by w ogóle mieć ciepło.

22.01.2019, 20:37

Najczęściej palą wieczorem lub w nocy, czym popadnie.... Czuć! W Preczowie m.in. na ulicy Dębowej też!

22.01.2019, 19:42

15 lat temu śnieg miał czarne kropki od sadzy,dziś to nie możliwe.Ciągle nie wiedzą co chcą od nas. W zeszłym roku było lepiej, teraz gorzej. Podkładają gorszy węgiel bo następna generacja pieców nie schodzi i by wymusić zbyt kombinują że głowa boli. Podsypać konserwantów więcej do żywności by wszystko nam szkodziło i zaczyna się dziać w naszych portfelach...... Co nowszy piec tym bardziej obwieszony zyskami producenta za części, naprawy, sterowanie i zależność tylko od paliwa przeznaczonego do danego typu by wycisnąć z portfela ile się da nawet na śmierć.Od końca 2 wojny władza uciska obywateli

22.01.2019, 12:38

@Gość -Nie ma pieca.. grzeje mnie Pec! ;p a Ty lepiej nie pal śmieciami bo to szkodliwe jest!

22.01.2019, 11:37

Wiemto - Palisz śmieci w piecu żeby mieć darmowe przejazdy ?

22.01.2019, 09:41

Ztm ani KS nie wprowadzily darmowych przejazdow czyli powietrze jest czyste!

22.01.2019, 09:09

A chleb to po ile jest?