Soczewki Leica wkraczają do fotografii smartfonowej

W świecie fotografii soczewki Leicauznawane są za kultowe. Sprawiają, że uchwycony obraz nabiera życia. Obecnie momenty, które warte są sfotografowania, najczęściej uwieczniamy smartfonem. Dlatego firma Huawei nawiązała współpracę z uznaną przez fotografów marką. Celem jest stworzenie pierwszego urządzenia mobilnego, wykorzystującego obiektywy Leica.

Huawei nawiązuje współpracę z wieloma renomowanymi producentami. Nieustannie podnosi jakość urządzeń mobilnych, również w zakresie optyki smartfonów.W ostatnich latach fotografia mobilna prężnie się rozwija. Aby pokazać, że zdjęcia smartfonowe to coś więcej, niż selfie, Huawei zaprosiłdo współpracy najlepszego na świecie producenta soczewek – firmę Leica.

Zdjęcia wykonane przyużyciu soczewek Leica charakteryzują się lekkością, trójwymiarową głębią, doskonałą ostrością i kontrastem.Obiektyw Leicarejestruje więcej mikro szczegółów w ciemnych obszarach bez nadmiernej ekspozycji na obszarach jasnych. Dzięki temu obrazy charakteryzują się bogatym, nasyconym kolorem. Wprowadza to uczucie lekkości do zdjęć.Pliki w formacie Leica RAW dają też dużo większe możliwości w procesie postprodukcji, niż jakiekolwiek formaty innych producentów na rynku.

LeicaCamera AG jest czymś więcej, niż firmą wytwarzającą soczewki - to twórca ponadczasowych produktów najwyższej klasy. Jej obiektywy są ręcznie opracowywane przez zespół wysoko wykwalifikowanych techników. Dzięki temu każda soczewka zyskuje rangę wyrobu rzemieślniczego.

Powlekana optyka oraz nowoczesna technologiaobiektywówLeicadaje większą kontrolę nad światłem. Dzięki temu zdjęcia są bardziej dynamiczne, szczegóły lepiej widoczne, a barwy wyraźnie nasycone. Poprzez ustawienie odpowiedniej ekspozycji, obiektywy Leica wychwytują kolory precyzyjniej, niż ludzkie oko.

Już wkrótce na rynek wejdzie nowy smartfon Huawei, który zrewolucjonizuje fotografię mobilną. Urządzenie będzie wyposażone w dwie soczewki, które wprowadzą nową jakość do zdjęć wykonywanych telefonem. Otwórzcie oczy, hashtagujcie #OO i przygotujcie się na przewrót w nowoczesnej fotografii!

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum oraz Politykę Prywatności.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Więcej na temat:
Więcej na temat:

Powiązane